Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×
Blog

Blog

Novinky ze světa lega

9.11.2022 Ostatní

Jak Seva spojuje už více než 40 let

Je velice pravděpodobné, že už jste o české stavebnici Seva někdy slyšeli – její typické modré kostky s bílými spojnicemi a žlutými a červenými výplněmi se na pultech českých hračkářství objevují nepřetržitě od roku 1979. 

4.9.2022 LEGO®

Co dělat, když ve stavebnici chybí nějaký dílek?

Asi se shodneme, že stavebnice LEGO patří k těm nejkvalitnějším hračkám na světě. Když bychom se podívali na celkový objem ročně vyprodukovaných stavebnic, nějaká chyba se vyskytne pouze v 0.000000018 % z nich. 

27.6.2022 LEGO®

Komplexní průvodce návody ke stavebnicím LEGO

2.6.2022 LEGO®

Show LEGO Masters je tady – vyhrajte 4 stavebnice každý den!

Zkušeným LEGO fanouškům určitě neuniklo, že už 5. června na obrazovky TV Nova zavítá nová televizní show LEGO Masters. 

6.5.2022 LEGO®

Vše potřebné o LEGO EDUCATION

 „Staré čínské přísloví říká: ‘Řekni mi a já zapomenu, ukaž mi a já si zapamatuji, nech mne to udělat a já pochopím.Přesně toho jsem chtěl dosáhnout s LEGO kostkami aby hra s nimi nebyla jen hrou, ale také vzděláváním.

Kjeld Kirk Kristiansen, majitel LEGO Group

14.3.2022 LEGO®

LEGO® NOVINKY BŘEZEN 2022

Přestože od první vlny letošních novinek uplynuly pouze dva měsíce, březen přinesl další  nášup více než 50 nových setů! A jelikož se nám podařilo všechny naskladnit už minulý týden, měli jsme nyní trochu času nové stavebnice blíže prozkoumat a zjistit, jaké novinky  přinášejí. 

27.1.2022 LEGO®

Kostka LEGO slaví 64. narozeniny, jak ale vůbec vznikla?

28.leden je každoročně oslavován jako Mezinárodní den kostky LEGO a to z toho důvodu, že právě na toto datum připadají „narozeniny” této světově proslulé hračky. 28. ledna 1958 přesně ve 13:58 totiž byla dánským úřadem přijata žádost o její patentování. U této příležitosti jsme se rozhodli, že se s vámi podělíme o celý zajímavý příběh, jak tato kostka vznikla.

26.1.2022 Ostatní

Kde se vzal Kong a proč prodává LEGO?

Vážení zákazníci, rádi bychom vás přivítali na našem novém blogu, prostřednictvím kterého vás budeme v budoucnu informovat nejen o novinkách v našem obchodě, ale také poskytovali užitečné návody nebo odhalovali zajímavosti z historie i současnosti té nejoblíbenější hračky na světě – kostek LEGO.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.