Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Chima

Vybrat podle věku
  1. 5-6
  2. 7-8
  3. 9-11
  4. 12+
  5. 15+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 3

LEGO Chima

LEGO Chima

LEGO® Chima™ představuje zcela novou LEGO®série, která na trhu ještě nebyla! Osm zvířecích druhů, které proti sobě bojují o nadvládu nad královstvím a silami Chi. Podivná zvířata, zajímavé příběhy a občas i pořádný adrenalin.

To vše nabízí LEGO® Chima. Vhodné pro děti od 8 do 14 let.

Jste fanouškem počítačové hry Super Mario? Díky LEGO® Super Mario máte nyní jedinečnou možnost přenést vaši oblíbenou postavičku z virtuálního světa do toho skutečného. Tak už na nic nečekejte a pojďte si s LEGO stavebnicemi zavzpomínat na vaše dětství.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.