Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

Lego Hero Factory

Ve vzdálené galaxii se nachází město Mukahero City. V továrně se špičkovou technologií Hero Factory se z unikátního materiálu zvaného quaza vyrábí robotičtí superhrdinové. Chrání město Mukahero před těmi nejhoršími darebáky a obludami celé galaxie.

LEGO® Hero Factory jsou jednoduché stavebnice hrdinů a jejich nepřátel. Jsou určeny spíše dětem, které dávají přednost samotné hře, než stavění stavebnice. LEGO® Hero Factory se dodává v praktickém plastovém balení.

Nenechte si ujít také naše novinky z kolekce LEGO® Monster Figthers

Vybrat podle věku
  1. 7-8
  2. 9-11
  3. 12+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 2

© 2015 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.

Webdevel s.r.o.