Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

YOYO Factory Levně - Hracky-kong.cz

Vybrat podle věku
  1. 9-11
  2. 12+

Výběru neodpovídá žádná položka.

YOYO Factory

YOYO Factory

Patří momentálně mezi největší výrobce profesionálních yoyí na světě. Úplně prvním yoyem které firma YoYoFactory vyrobila, bylo yoyo F.A.S.T. 201 a okamžitě se z něj stal celosvětový HIT. Následovali další skvělé kousky a firma YoyoFactory se stala nejznámějším a nejoblíbenějším výrobcem yoyí na světě. YoYoFactory je firmou pocházející z USA ketrou v roce 2003 založily hvězdy světového yoyoingu Benem McPhee  a jeho kamarádem a kolegou YoHansem (Hans Van Dan Elzen). Tito pánové do oboru yoyování, přinesly nové technologie. Díky zakladatelům společnosti YoYoFactory  můžete dnes kupovat návratové systémy, nové tvary a designy yoyí.

Podívejte se na nabídku firmy YoYofficer , která si během krátké chvíle získala spoustu fanoušků po celém světě.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.