Lego Architecture 21032 Sydney

Lego Architecture 21032 Sydney
12+
361
LEGO Architecture 21032 Sydney
Obnov historickou a architektonickou krásu Sydney pomocí tohoto realistického LEGO® modelu z kostek. Panoramatická sbírka LEGO Architecture obsahuje modely, které jsou vhodné k vystavení doma nebo v kanceláři. Byla vyvinuta pro všechny, kdo mají rádi cestování, architekturu, historii a design. Každá sada má své měřítko, aby byla přesnou verzí každé z budov v menší velikosti. Tato sada obsahuje Operu v Sydney, most Harbour Bridge, Sydney Tower, mrakodrap Deutsche Bank Place a speciální ozdobnou cedulku s nápisem „Sydney“.
LEGO® Architecture interpretace města Sydney. Součástí je Opera v Sydney, most Harbour Bridge, Sydney Tower a mrakodrap Deutsche Bank Place.
Třpytivá voda oceánu v přístavu města Sydney je vyobrazena pomocí základních desek průsvitně modré barvy.
Součástí je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře, historii každé budovy, historické informace o Sydney a o jeho architektonickém dědictví (Pouze v angličtině. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
Obsahuje základní desku o velikosti 4 x 32 s ozdobnou cedulkou s nápisem „Sydney“.
Stavěj ta nejkrásnější města na světě se sérií scenérií LEGO® Architecture.
LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
Tato sada obsahuje více jak 360 LEGO® dílků a nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 12 let.
Měří přes 21 cm na výšku, 25 cm našířku a 6 cm do hloubky.
Počet kostek: 361
Věk: 12+
není skladem

Katalogová cena: 685 Kč

Akční cena: 599 Kč

-13%

Možná Vás zaujmou i následující produkty