LEGO® Architecture 21042 Socha Svobody

Oslav monumentální spojení architektury a sochařství s touto sadou 21042 Socha Svobody od LEGO® Architecture. Americký symbol svobody se tyčí do výšky více než 90 metrů nad Liberty Island v New Yorku, kde vítá mořeplavce z celého světa. Tato impozantní LEGO® interpretace věrně reprodukuje harmonické spojení sochařství a architektury s úžasným podstavcem a detailně zpracovanými balkóny. Samotná socha má plášť, rozťatá pouta, korunu se 7 paprsky, desky a zdviženou paži držící zlatou pochodeň. S autentickým zpracováním v podobě pískově zelené a béžové barvy a zdobenou cedulkou s nápisem nabízí tento model vysoce obohacující stavitelský zážitek všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Můžeš si ho také vystavit doma nebo v kanceláři.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• LEGO® Architecture interpretace skutečné architektonické památky, Sochy Svobody.

• Obsahuje detailně propracovaný podstavec s balkóny a sochu s pláštěm, korunou se 7 paprsky, deskami a zlatou pochodní.

• Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii stavby (pouze v anglickém a francouzském jazyce. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO®.com/architecture).

• LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO® kostky. Tato řada byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.

• Sada obsahuje více než 1 685 LEGO® dílků.

• Užij si příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek se sadou od LEGO® Architecture.

• Měří přes 44 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky.

Možná Vás zaujmou i následující produkty