LEGO® Architecture 21044 Paříž

Spoj dohromady nejslavnější pařížská místa díky tomuto nádhernému panoramatickému modelu Paříže. Sada 21044 LEGO® Architecture z kolekce panoramatických stavebnic obsahuje Vítězný oblouk, bulvár Champs-Elysées, výškovou budovu Tour Montparnasse, výstavní pavilon Grand Palais, Eiffelovu věž a slavný Louvre, a navíc ozdobnou cedulku s názvem města. Tato LEGO® sada byl navržena tak, aby poskytla příjemný a obohacující zážitek ze stavění všem, kdo se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Tento jedinečný kousek se bude také skvěle vyjímat doma nebo v kanceláři. Každý panoramatický model díky svému měřítku a skutečným barvám představuje věrnou kopii všech budov v menším provedení.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• LEGO® Architecture interpretace města Paříž.

• Obsahuje nejslavnější pařížská místa – nechybí Vítězný oblouk, bulvár Champs-Elysées, výškovou budovu Tour Montparnasse, výstavní pavilon Grand Palais, Eiffelovu věž ani slavný Louvre. Součástí modelu jsou i travnaté plochy a stromy.

• Součástí je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře a historii každé budovy, a také historické informace o Paříži a o jejím architektonickém dědictví. (K dispozici pouze ve francouzštině a angličtině. Překlady do dalších jazyků je možné si stáhnout na LEGO®.com/architecture).

• Obsahuje základní desku o velikosti 4 x 32 s ozdobnou cedulkou s názvem města.

• Stavěj ta nejdynamičtěji se rozvíjející města na světě se sérií panoramatických stavebnic LEGO® Architecture.

• Stavebnice LEGO® Architecture oslavují svět architektury a jako prostředek využívají LEGO® kostky. Tato kolekce byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.

• Tato sada obsahuje více než 694 dílků.

• Měří přes 22 cm na výšku, 28 cm na šířku a 11 cm do hloubky.

Možná Vás zaujmou i následující produkty