LEGO® City 60246 Policejní stanice

Sada LEGO® City Policejní stanice (60246) je prostě úžasná. Strážci zákona a fanoušci seriálu LEGO® City si zamilují přehrávání příběhů s řadou zábavných postav, včetně Dukea DeTaina, Chief Wheelera a Daisy Kaboom. Sada zahrnuje policejní stanici se světelnou kostkou a policejní auto se zvukovou kostkou plnící funkci sirény, a k tomu navíc úžasnou dodávku, motorku a sledovací dron. Stavebnice s něčím navíc Součástí této sady je jednoduchý návod na stavění a Instructions PLUS! S tímto interaktivním návodem na stavění v rámci bezplatné aplikace LEGO® Life pro chytré telefony a tablety, který obsahuje nástroje pro přibližování a otáčení, se začínající LEGO® stavitelé brzy stanou opravdovými mistry. LEGO® City – Super hračky pro děti Policejní sady od LEGO® City přinášejí vzrušující zážitky při stavění a hraní. Díky realistickým vozidlům, propracovaným budovám a zábavným postavám mohou děti vytvářet příběhy a scénáře, které zobrazují skutečný život ve městě zábavným a kreativním způsobem.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Jedná se o skvělou sadu pro děti, které milují akční stavebnice. Sada Policejní stanice (60246) od LEGO® City nabízí vybuchující celu, skvělá vozidla a zábavné postavy. Zábava začíná ve chvíli, kdy otevřete krabici.

• Co vás čeká v krabici? Policejní stanice, 2 nákladní auta, motorka a dron. Těšit se můžete i na 6 minifigurek včetně Dukea DeTaina, Chief Wheelera a Daisy Kaboom z televizního seriálu LEGO® City, a k tomu navíc na 2 figurky psů.

• Děti si mohou užít zábavu s modelem policejní stanice s řadou funkcí, jako je například vybuchující vězení a pátrací reflektor. Navíc je zde policejní auto se sirénou v podobě zvukové kostky, která potěší všechny fanoušky policie LEGO® City.

• Sada Policejní stanice od LEGO® City je ideální pro děti ve věku 6 a více let. Jedná se o skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti, které milují hraní rolí, modely vozidel a akční stavebnice.

• V sestaveném stavu měří model policejní stanice přes 15 cm na výšku,48 cm na šířku a 24 cm do hloubky, zatímco policejní dodávka měří přes 6 cm na výšku, 12 cm na délku a 7 cm na šířku.

• Zvuková i světelná kostka v této sadě vyžadují 1 × CR1216 mincovou baterii. Dobré zprávy? Jsou součástí balení! Hra se zvuky a světly tak může začít ihned.

• V krabici najdete jednoduchý návod na stavění. Nebo si můžete stáhnout pokyny Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace LEGO® Life. Díky tomuto interaktivnímu návodu s nástroji pro přibližování a otáčení bude stavění velmi snadné!

• Policejní sady od LEGO® City podporují děti v rozvoji fyzických dovedností a sebevědomí prostřednictvím budov s různými funkcemi, realistických vozidel a zábavných postav, které inspirují k otevřenému a kreativnímu hraní.

• LEGO® kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy spolu s přísnými kritérii kvality společnosti LEGO® Group, takže jsou konzistentní, kompatibilní a lze je snadno zacvakávat do sebe a následně rozebírat – pokaždé.

• Ve společnosti LEGO® Group kostky a dílky pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Možná Vás zaujmou i následující produkty