LEGO® City 60291 Moderní rodinný dům

Rodinný dům (60291) od LEGO® City nabízí společenskou místnost, kuchyň, dílnu, ložnici, koupelnu a spoustu ekologických prvků, včetně solárních panelů, nabíjecí stanice a super elektromobilu. Děti mohou tuto sadu rozšířit pomocí křižovatek, a vytvořit si tak vlastní město. Rodina minifigurek, do které patří i figurka labradorského retrívra, zabaví děti na celé hodiny.Skvělý stavitelský zážitek pro děti od 5 letSoučástí sady je srozumitelný návod na stavění a pokyny Instructions PLUS, které jsou součástí bezplatné aplikace s LEGO® návody pro chytré telefony a tablety. S interaktivním návodem a nástroji pro přibližování a otáčení modelu se malí LEGO® stavitelé brzy stanou opravdovými mistry.Úžasné hračky pro kluky a holkyStavebnice LEGO® City podporují otevřené hraní na pozadí situací ze skutečného života skrze propracované modely budov, realistické repliky vozidel a zábavné postavy, které přinášejí příjemný a zábavný stavitelský zážitek.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Působivá stavebnice Rodinný dům (60291) od LEGO® City je domovem spousty zábavných prvků a detailů, které inspirují k hodinám nápaditého hraní. Vhodné pro holky a kluky ve věku od 5 let.

• Co všechno najdete v krabici? Vše, co mohou děti potřebovat k sestavení třípatrové nízkoenergetické budovy se solárními panely a nabíjecí stanicí. Dále nechybí elektromobil, minifigurky mámy, táty, dcery a syna a figurka retrívra.

• Model rodinného domu doslova překypuje realistickými detaily, které si děti zamilují. Díky LEGO® podložce s motivem silnice jej děti mohou jednoduše zapojit do ulice s dalšími městskými modely!

• Rodinný dům od LEGO® City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro fanoušky LEGO® stavebnic a děti ve věku od 5 let, které milují kreativní hraní!

• Sestavený model domu měří přes 22 cm na výšku, 25 cm na šířku a 25 cm do hloubky. Elektromobil pak má 5 cm na výšku, 11 cm na délku a 4 cm na šířku.

• Mezi LEGO® doplňky najdete meč, kytaru a reproduktor, malířský štětec, trofej, hokejky, herní konzoli a plochou televizi.

• Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelů a návod Instructions PLUS, který je součástí bezplatné aplikace s LEGO® návody pro chytrá zařízení. Tyto interaktivní pokyny dětem pomohou stát se ve stavění opravdovými mistry!

• Stavebnice LEGO® City obsahují barevné modely budov a parádních vozidel i zábavné postavy podněcující fantazii při hraní. Děti tak mohou prožívat otevřená dobrodružství v prostředí, které znají z reálného života.

• Všechny LEGO® kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.

• Sady od LEGO® City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje náročné bezpečnostní standardy.

Dům snů pro kreativní děti
Ekologický dům nabitý funkcemi
Dům snů pro kreativní děti
Tento působivý třípodlažní model rodinného domu z LEGO® City, který je plně kompatibilní se systémem silnic LEGO City, ukrývá spoustu vzrušujících prvků, detailů a kreativních možností pro nekonečné hodiny nápaditého hraní.
Kuchyň
Detailně realisticky zpracovaná kuchyň je vybavena mixérem na přípravu smoothie a dalším příslušenstvím.
Koupelna
Nechybí záchod, umyvadlo a sprcha – to všechno z kostek.
Dětský pokoj
Ideální místo pro odpočinek nebo zlepšování nindžovských dovedností.
Pracovna
Skvělý prostor pro procvičování hry na kytaru.
Střešní solární panely
Děti mohou díky řadě ekologických řešení objevovat přínosy nízkonákladového bydlení.
Dřevěný džber
Perfektní volba, když potřebujete okoupat svého psího mazlíčka.
Parádní elektromobil
U žádného ekologického domu v LEGO® City nesmí chybět elektromobil a nabíjecí stanice.
Zahrádka plná dobrot
Nač chodit do obchodu, když si můžete zeleninu vypěstovat?
Hokejbal na bruslích
Modulární systém LEGO® silnic poslouží také jako hřiště pro hokejbal.
Balkón
Vychutnejte si na balkóně grilované kuře nebo hot dog.
Budujte kreativitu a sebevědomí dětí
Vzrušující stavitelský zážitek
Budujte kreativitu a sebevědomí dětí
Součástí stavebnice určené dětem ve věku od 5 let je jednoduchý tištěný návod na stavění. Začínající stavitelé ocení také interaktivní pokyny Instructions PLUS, které najdou v bezplatné aplikaci s LEGO® návody pro chytrá zařízení.
Všestranná herní sada pro kreativní děti
Propojte své město
Všestranná herní sada pro kreativní děti
Součástí stavebnice s modelem rodinného domu je také modulární systém LEGO® silnic, díky kterému mohou děti své modely spojit do jednoho ohromujícího výtvoru.
Řada sběratelských stavebnic
Nekonečné herní možnosti
Řada sběratelských stavebnic
Posuňte možnosti tvoření ještě o kousek dál a spojte tuto sadu s dalšími vzrušujícími modely z řady LEGO® City.

Možná Vás zaujmou i následující produkty