Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Creator

Vybrat podle věku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
  5. 12+
  6. 15+
  7. 18+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 41

LEGO Creator

LEGO Creator

V každém z nás je kus stavitele. Proto jsou jednotlivé sety stavebnic Lego® Creator navrženy tak, že je děti mohou různě kombinovat a měnit do více podob.

V jedné LEGO stavebnici se ukrývají až tři různé modely! Provedení této sady tak rozvíjí kreativitu vašich dětí a nabízí jim neomezené herní možnosti. Stavebnice Lego® Creator v sobě ukrývají spoustu představivosti, inspirace a zábavy, kterou ocení především děti od 5 do 14 let. 

Hledáte pro vaše děti originální figurky? Modely slavných postaviček a velikonočních zvířátek najdete v jedinečné sérii stavebnic LEGO® BrickHeadz™

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.