LEGO DUPLO 10887 Kreativní box

Malé děti si zamilují stavění spousty barevných modelů se stavebnicí LEGO® DUPLO® 10887 Kreativní zábava, která přispívá k rozvoji jemné motoriky a kognitivních dovedností dětí.


Tato stavebnice obsahující 120 klasických DUPLO kostek v jasných barvách představuje ideální hračku pro předškoláky.


Sada podněcuje dětskou kreativitu a umožňuje jim tvořit nekonečné množství zábavných modelů. Tato velká stavebnice obsahuje tipy a nápady na sestavení jednoduchých modelů papoušků, hradu, balónků, jablka a loďky.


Představivost však dokáže daleko víc! DUPLO kostky jsou speciálně navrženy tak, aby byly bezpečné a zábavné pro malé dětské ručičky.


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Pomozte svým ratolestem objevit kreativitu a osvojit si základní stavitelské dovednosti prostřednictvím nekonečného množství zábavy. Použijte nápady na stavění k sestavení modelů 2 papoušků (velkého a malého), loďky, balónků, jablka nebo velkého hradu.
 
Obsáhlá stavebnice k sestavení čehokoliv, co vás napadne – od budov přes vozidla až po modely zvířat. Ti nejmenší si budou učení hrou s touto sadou vyloženě užívat. Stavebnice přispívá k rozvoji jazykových a sociálních dovedností prostřednictvím vytváření příběhů.
 
Tato sada představuje ideální dárek pro ty nejmenší stavitele nebo skvělý doplněk k jakékoliv stávající sadě LEGO® DUPLO®. Kreativní stavebnice LEGO® DUPLO® nabízí nekonečné množství herních možností a rozvíjí v předškolních dětech tvořivost.
 
Obsahuje 120 barevných LEGO® DUPLO® kostek pro zábavné a kreativní stavění. Dále také dostanete LEGO® DUPLO® figurku dítěte a nejrůznější zdobené kostky, které poslouží jako zajímavé náměty k vytváření příběhů.
 
Výrobky LEGO® DUPLO® jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.

Možná Vás zaujmou i následující produkty