LEGO DUPLO 10894 Vlak z Příběhu hraček


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Podněcujte ve vašem malém fanouškovi Příběhu hraček od Disney•Pixar představivost a touhu po dobrodružství, zatímco Woody a Buzz Rakeťák jedou 10894 Vlakem z Příběhu hraček od LEGO® DUPLO® l Disney•Pixar. Naučte je, co je to týmová práce, a pomozte jim rozvíjet sociální a emocionální dovednosti, zatímco se tyto dvě kultovní postavy snaží společně ubránit bankovní trezor před zlým Dr. Čunčem, který je na plakátu hledaných osob. Tento klasický parní vlak je snadno sestavitelný a pomáhá předškolákům s rozvojem raných stavitelských a jemných motorických dovedností v oblíbeném prostředí Pixar. Obsahuje 2 LEGO DUPLO figurky: Woodyho a Buzz Rakeťáka.


Obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky: Woodyho a Buzz Rakeťáka s odepínacími křídly.
Obsahuje parní vlak LEGO® DUPLO® s otvíratelnou střechou a samostatným kaktusem.
Mezi doplňky patří bankovní trezor, laso, kostky vypadající jako peníze a nápis „Hledá se“ — vše, co je potřeba pro skvělý příběh!
Pomozte svému dítěti osvojit si základní stavitelské dovednosti pomocí této jednoduché sady Vlak z Příběhu hraček od Disney
Pixar.
Malé děti budou nadšeně postrkovat Woodyho v parním vlaku a nasazovat křídla Buzz Rakeťákovi, aby mu mohl přiletět na pomoc.
Podporujte rozvoj jazykových, sociálních a emocionálních dovedností prostřednictvím her s oblíbenými postavami z Příběhu hraček od Disney
Kreativní stavebnice LEGO® DUPLO® nabízí nekonečné množství herních možností a rozvíjí v předškolních dětech tvořivost.
Výrobky LEGO® DUPLO® jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.
Skvělý dárek pro předškoláky.
Parní vláček měří přes 14 cm na výšku, 19 cm na délku a 6 cm na šířku.

Možná Vás zaujmou i následující produkty