Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO DUPLO

Vybrat podle věku
  1. 0-2
  2. 3-4
  3. 5-6
  4. 7-8
  5. 9-11
  6. 12+
  7. 18+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 50

LEGO DUPLO

LEGO DUPLO

Jsou tu mega velké kostičky LEGO® DUPLO®, které jsou speciálně navrženy pro děti ve věku od 2 do 5 let. Díky jejich ideální velikosti je děti lépe uchopí a navíc nehrozí nebezpečí jejich spolknutí. Hraní si s kostkami je tak zcela bezpečné a zaručuje spoustu zábavy.

Kostky LEGO® DUPLO® jsou navíc kompatibilní s běžnými LEGO® kostkami. Velké kostky je tak možné připevnit na menší dílky stavebnice.  

Jestliže vaše děti touží spíš po akci a dobrodružství, se superhrdiny z řady LEGO® Super Heroes jim uděláte zaručeně radost.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.