Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

Lego Education

Vybrat podle věku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
  5. 12+
  6. 15+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 5

Lego Education

Baví vaše děti věda a technika? Pak je pro ně řada LEGO® Education jako stvořená! Díky vzdělávacím stavebnicím si totiž děti procvičí vědecké dovednosti, rozvinou své kritické myšlení a zapojí se do kreativního tvoření. A to vše zábavnou formou, která v nich probudí touhu objevovat svět vědy a techniky! 

Sadu LEGO® Education skvěle využijí také školy, které mohou zařadit edukační stavebnice do hodin informatiky. V nich se děti naučí vzájemně mezi sebou spolupracovat a hledat s jejich spolužáky nejlepší možná řešení. 

Jejich kreativitu a přemýšlení podpoříte také promyšlenými stavebnicemi z edice LEGO® Ideas. 


 


© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.