Lego Friends 41366 Olivia a kavárna s dortíky


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Nakombinuj dobroty a technologie v sadě LEGO® Friends 41366 Olivia a kavárna s dortíky se spoustou suprových vychytávek pro nápadité hraní. Stejně jako sushi restaurace v moderní čtvrti městečka Heartlake, tak i cukrárna je vybavena otočným pultem, který se otáčí pomocí ozubených koleček. LEGO Friends cukrárna je také vybavena skvělým strojem na dortíky, vnitřními a venkovními jídelními prostory, kuchyní s troubou, dřezem a nádobím na výrobu dobrot. Pro ještě více zábavy je v této sadě i vozítko, na kterou můžeš naložit zákusky a rozvézt je po celém městečku Heartlake. Součástí sady jsou 2 minifigurky: Olivia a Emma, a navíc figurka robota.


Součástí jsou 2 minifigurky: LEGO® Friends Olivia a Emma, a navíc robot Zobo.
Tato stavebnice má pult s funkcí otáčení, dortíkovač s dávkovací funkcí, kuchyni s dřezem a troubou, venkovní stůl a doručovací vozítko.
Doplňky zahrnují zákusky, metličku, přísady na vaření, nástroj pro zdobení dortíků, hrnec, klíč, mixér, kávovar, pokladnu, účet, slunečník, stroj na mléko a hrnek.
Vytvářej a zdob lahodné zákusky v této zábavné sadě.
Použij skvělý stroj na dortíky nebo si jeden vyber z rotujícího obslužného pultu, stejně jako v sushi restauraci. Můžeš ho také ozdobit holografickou samolepkou, která se leskne, když se pult otáčí.
Sady LEGO® Friends podporují kreativní hraní a stavění je s nimi nápadité a zábavné.
Měří přes 13 cm na výšku, 19 cm na šířku a 11 cm do hloubky.
Vozítko na rozvoz objednávek měří přes 5 cm na výšku, 7 cm na délku a 3 cm na šířku.

Možná Vás zaujmou i následující produkty