Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Harry Potter

Vybrat podle věku
  1. 5-6
  2. 7-8
  3. 9-11
  4. 12+

LEGO Harry Potter

LEGO Harry Potter

Svět čar a kouzel, plný nadpřirozených bytostí a magie. Ať už jste fanouškem Harryho Pottera vy nebo vaše děti, stavebnice LEGO® Harry Potter vás vtáhnou do kouzelnického světa, ve kterém zažijete spoustu dobrodružství a neuvěřitelných příběhů.

Navštivte Příčnou ulici se všemi jejími kouzelnými obchůdky nebo si postavte dominantu Bradavic - legendární Bradavickou Velkou síň. Abyste nepřišli k újmě, dejte si pozor především na Bradavickou vrbu mlátičku. Nemusíte mít však žádný strach, v Komnatě nejvyšší potřeby se naučíte bojovat proti všem nástrahám, které na vás v Bradavicích čekají.

Stavebnice LEGO® Harry Potter jsou určeny pro všechny děti od 5 let. Navíc jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jejich propracovaný design ocení nejen malí stavitelé a fanoušci této úspěšné ságy, kterou znají lidé po celém světě. 

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.