Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Hidden Side

Vybrat podle věku
  1. 5-6
  2. 7-8
  3. 9-11
  4. 12+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 2

LEGO Hidden Side

LEGO Hidden Side

LEGO® Hidden Side, to jsou stavebnice, které nabízí plno zábavy a dobrodružství pro děti všech věkových kategorií. Máte odvahu navštívit opuštěnou věznici nebo metro městečka? Pro malé závodníky LEGO® připravilo také nadpřirozené závodní auto nebo skvělé kaskaderské letadlo. 

Pro ještě více zábavy si stáhněte bezplatnou aplikaci Hidden Side. Pomocí mobilu si naskenujte váš sestavený model a užívejte si strašidelný svět, který se vám v rozšířené realitě naskytne. 

Milují vaše děti superhdiny? Pak navštivte sérii LEGO® Super Heroes, kde o hrdinské kousky rozhodně není nouze.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.