Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Ideas

Vybrat podle věku
  1. 5-6
  2. 9-11
  3. 12+
  4. 15+
  5. 18+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 7

LEGO Ideas

LEGO Ideas

LEGO® Ideas je inspirováno nápady samotných fanoušků LEGO® stavebnic! Proto v řadě Ideas najdete propracované modely dinosauřích fosilií, vesmírnou raketu Apollo Saturn nebo třeba originální loď v lahvi. Na své si tak přijdou nejen děti, ale také jejich rodiče, kteří se při stavění modelů skvěle pobaví. 

Oblíbily si vaše děti počítačovou hru Minecraft? Nebo jste vy sami zarytými fanoušky této hry? Ať tak či onak, LEGO® myslí na všechny, a právě proto nyní najdete v řadě LEGO® Minecraft vaše oblíbené postavičky, kterým vy sami můžete vytvářet dobrodružné příběhy podle vaší fantazie.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.