Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Juniors

Vybrat podle věku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
  5. 12+
  6. 18+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 1

LEGO Juniors

LEGO Juniors

LEGO® Juniors je zcela nová kolekce, která vás uchvátí svou rozmanitostí a hravostí.

Zastavte se Spidermanem zlého Venoma, opravte s bagrem prasklé potrubí nebo v policejní dodávce chyťte prchajícího zloděje. Dopadněte padoušského Jokera ohrožujícího Batmana a Robina. Projíždějte se v Batmobilu a Spidermobilu. Uspořádejte akční závody, kde může vyhrát jen ten nejlepší.

Holčičky jistě ocení princeznin růžový zámek nebo Pony farmu, kde mohou s koníky skákat přes překážky. Nechte své děti rozvíjet jejich fantazii při hře se stavebnicemi od LEGO® Juniors.

Pro malé princezny je tu také skvělá řada LEGO® Disney.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.