Lego® Marvel 76177 Bitva ve Starodávné vesnici

Otevřete dětem bránu do světa epických dobrodružství se stavebnicí Bitva ve Starodávné vesnici (76177) od LEGO® Marvel Shang-Chi. Nechybí v ní pozoruhodný drak a 4 kultovní postavy z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel.Vzrušující dobrodružství s drakySestavitelný drak připomínající hada má kloubové tělo, takže jej děti mohou všelijak kroutit. Minifigurky kultovních postav z filmu, mezi něž patří Shang-Chi, Wenwu, Xialing a Death Dealer, inspirují k epickému hraní. Dvě minifigurky lze během napínavých bitevních scén připevnit k podložce v podobě vody, z níž vystupuje drak. Tuto podložku lze odstranit poté, co se boj přesune na souš. LEGO® stavebnice přinášejí skvělou příležitost, jak si přehrávat marvelovská dobrodružství – děti jistě uvítají možnost hrát si s touto mimořádnou sadou a následně si ji vystavit.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz
  • Zprostředkujte dětem dobrodružství z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel s touto stavebnicí Bitva ve Starodávné vesnici (76177) od LEGO® Marvel.¨
  • Součástí jsou 4 minifigurky – Shang-Chi, Xialing, Wenwu a Death Dealer – a k tomu navíc sestavitelný, kloubový drak s odnímatelnou podložkou v podobě vody.¨
  • Děti si mohou přehrát strhující scény z filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings studia Marvel nebo přijít s vlastními fantastickými příběhy.
  • Parádní dárek k narozeninám, Vánocům nebo prostě jenom tak pro malé superhrdiny a udatné lovce draků od 8 let.
  • Drak měří přes 22 cm na výšku, 28 cm na délku a 12 cm na šířku. Má ideální velikost pro tvořivé hraní a až si děti užijí akce do sytosti, mohou se modelem pochlubit na výstavce.
  • Řada LEGO® Marvel přináší malým dětem prémiové sady nabité funkcemi, které podněcují k ničím neomezenému kreativnímu hraní.
  • Již od roku 1958 splňují LEGO® kostky a dílky ty nejnáročnější oborové standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
  • LEGO® sady pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.
Bojová umění v podání superhrdinů
Bojová umění v podání superhrdinů
Seznamte děti s živoucí zbraní jménem Shang-Chi a uveďte je do světa nápaditého hraní rolí.
Oblíbené filmové scény na vlastní kůži
Oblíbené filmové scény na vlastní kůži
Stavebnice přináší spoustu úžasných postav a prvků inspirovaných snímkem Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings od studia Marvel.
LEGO® Marvel Shang-Chi Bitva ve Starodávné vesnici
Výstavní model draka
Výstavní model draka
Když akce na chvíli utichne, drak spočine na bytelném podstavci.
Autentické prvky
Autentické prvky
Obsahuje zbraně a prsteny pro realistické hraní rolí.
4 ikonické minifigurky
4 ikonické minifigurky
Nechybí Shang-Chi, Xialing, Wenwu ani Death Dealer.
Obohacující stavitelský zážitek
Obohacující stavitelský zážitek
Díky jednoduchému návodu si děti se sestavením poradí sebevědomě raz dva a budou se moci okamžitě ponořit do kreativního hraní.
Řada sběratelských stavebnic
Řada sběratelských stavebnic
Spojte tuto sadu s dalšími modely z edice LEGO® Marvel Shang-Chi. Stavebnice se prodávají samostatně.

Možná Vás zaujmou i následující produkty