Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Mimoni

Vybrat podle věku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 7

LEGO Mimoni

LEGO Mimoni

Kdo by neměl rád žluté, roztomilé postavičky z filmové řady Já padouch? LEGO® Mimoni nyní přichází se skvělými stavebnicemi, ve kterých děti najdou oblíbené figurky nezbedného Kevina a Stuarta. Navíc postavičku Kevina mohou děti snadno přestavět na uličníka Boba.

Ve stavebnicích najdete také motorku, na které se žlutí umpalumpové mohou divoce prohánět. Sada LEGO® Mimoni vám tak zaručuje napětí a skvělou zábavu, kterou mohou vaše děti zažít přímo doma ve svém pokojíčku! No nezní to mnohem zábavněji, než jen koukat do obrazovky? 

Další LEGO® stavebnice, inspirované oblíbenými filmy, najdete v řadě LEGO® Movie.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.