LEGO® Minecraft™ 21158 Pandí školka

Znáte hráče Minecraft™u, který by rád pečoval o rozkošné pandy, jež zná ze slavné videohry? Teď může! Se stavebnicí LEGO® Minecraft™ Pandí školka si děti užijí napínavá dobrodružství a autentický herní zážitek ve skutečném světě.S touto LEGO® sadou si děti mohou přehrávat své vlastní příběhy z Minecraft™u!Děti ve věku od 7 let mohou teď své dobrodružné výpravy z Minecraft™u prožívat i ve skutečnosti. Mohou se starat o malou pandu, dávat zvířátkům najíst, připravovat školku a také postel na střeše, kde si chodí mládě zdřímnout. Je tady spousta bambusu, na kterém si pandy mohou pochutnat, a Alex připravila lahodný koláč!LEGO® Minecraft™ je s pandami kouzelnější než kdy dřív! Stavebnice představuje skvělý vánoční nebo narozeninový dárek pro děti. Se sadami LEGO® Minecraft™ si malí stavitelé užijí svět neomezeného hraní. A jakmile popadnou rozkošné pohyblivé pandy, které jsou novinkou pro leden 2020, těžko je od hraní odtrhnete!


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Všestranná stavebnice s pandami, které přivedou k životu vaše oblíbené příběhy z Minecraft™u. Jakmile si děti postaví LEGO® školku pro pandy, užijí si spoustu kreativní zábavy a dobrodružství.

• Tato zvířátka, která spatří světlo světa v lednu 2020, jsou nejroztomilejšími moby v Minecraft™u! Pandí máma a mládě mohou sedět, stát a hýbat hlavami. Přišel je navštívit ocelot, ale je tu spousta bambusu a Alex přinesla koláč!

• Děti si mohou stavět a hrát ve vlastním kreativním světě inspirovaném Minecraft™em. Součástí stavebnice je chatka s postelí na střeše, kterou můžete připravit pro pandy. A pokud náhodou najdete zlato, Alex má svůj diamantový krumpáč!

• Tato všestranná Minecraft™ sada představuje ideální vánoční, narozeninový nebo jakýkoliv jiný dárek pro chlapce a dívky od 7 let. Skvělé pro milovníky pand a hráče Minecraft™u, kteří rádi svou oblíbenou hru zakusí jinak.

• Model měří přes 19 cm na délku, 9 cm na výšku a 8 cm na šířku a přenese vzrušení z počítačového Minecraft™u do skutečného světa – a pro ještě větší porci zábavy mohou děti sadu spojit s dalšími LEGO® stavebnicemi.

• Nejsou zapotřebí baterie, takže zábava začíná ihned po otevření krabice! Kreativní hraní pohání pouze představivost dětí – to posiluje jejich obratnost, tvořivost a schopnost řešit problémy.

• Díky jednoduchému návodu si děti mohou okamžitě začít hrát! A pokud se vám návod ztratí, můžete si jej stáhnout ze stránky LEGO®.com/buildinginstructions.

• Všechny stavebnice LEGO® Minecraft™ přenáší vzrušení z online videohry do skutečného světa. Stavebnice LEGO® Minecraft™ přináší vysoce kvalitní a autentické modely, které dětskému hraní propůjčí zcela nový rozměr.

• Všechny LEGO® stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše interní kritéria kvality. Můžete si být jistí, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.

• V LEGO® Group kostky a dílky LEGO® pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, koušeme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality a jsou bezpečné pro děti.

Možná Vás zaujmou i následující produkty