Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO Minecraft

Vybrat podle věku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
  5. 12+
  6. 15+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 19

LEGO Minecraft

LEGO Minecraft

Známá počítačová hra se nyní dostala přímo k vám v podobě skvělých LEGO stavebnic z řady LEGO® Minecraft. Přenese vás z počítačových obrazovek do 3D světa plného tvoření a budování.

Postavte si obydlí v lese nebo nasedněte na pirátskou loď a vyplujte. Reálný svět stavebnic LEGO® Minecraft vám nabízí nekonečně mnoho možností zábavy, která vás pohltí a už nepustí.

Doplňte stavebnice minifigurkami z nejnovější série LEGO® Minifigurky, které jsou nedílnou součástí každého LEGO příběhu.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.