Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

Lego Mixels

Lego Mixels

Mixels- Je nová kolekce postaviček od LEGO® představujících různé vlastnosti. Jedná se např. o figurky žijící uprostřed lávy, které se díky svým ohnivým vlastnostem mohou bránit nebo tavit silné skalní zdi.

Dalšími jsou hrdinové, žijící v podzemí. Svou sílu využívají ke kopání sítě tunelů hluboko v podzemí. Posledními hrdiny je kmen, který žije vysoko v horách a vstřebává energii přímo ze silných bouří. Tu pak využívá k tvoření skvělého účesu nebo k obraně proti Nixelům.

Seznamte se i s hrdiny LEGO® Chima™.

Vybrat podle věku
 1. 7-8
 2. 9-11
 3. 12+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 9

 • skladem do 5 kusů
  LEGO MIXELS 41546 Forx

  LEGO MIXELS 41546 Forx

    

  94 Kč

© 2015 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.

Webdevel s.r.o.