string(1) "0"

Lego Ninjago 70654 Dieselnaut


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Spoj se s nindža válečníky – Mladým Wu, Jayem a Zanem – a porazte společně mocný tank ze sady 70654 Dieselnaut od LEGO® NINJAGO®, který má otočné hlavně s vystřelovači, otevírací kokpit pro minifigurku, plošinu pro minifigurku s plně otevírací střechou, lapač nindžů, vězení a skrytý stojan se zbraněmi. Tato sada obsahuje i sochu se všemi 4 sběratelskými dračími poklady, a navíc 7 LEGO NINJAGO minifigurek s nejrůznějšími zbraněmi.


Obsahuje 7 LEGO® NINJAGO® minifigurek: Mladý Wu, Jay, Zane, Iron Baron, Metlouš, Muzzle a Drtič lebek.
Tank Dieselnaut dračích lovců má otevírací kokpit pro minifigurku, platformu s otevírací střechou až pro 2 dareby, 2 otočné hlavně s vystřelovači, lapač nindžů, odnímatelné a otevírací vězení až pro 3 minifigurky, a navíc skrytou přihrádku v zadní části s odnímatelným a skládacím stojanem se zbraněmi se 3 oštěpy, mečem a nožem tanto.
Součástí sochy jsou snímatelné části dračího pokladu: dračí helma, brnění ukuté dračím ohněm, meč z dračích kostí a dračí štít.
Ovládej lapač nindžů a pochytej všechny nindža válečníky.
Mezi zbraněmi najdeš sestavitelnou katanu Mladého Wu, Jayovu kusarigamu a sestavitelnou katanu, Zaneův luk a šíp, hůl, nůž tanto a kybernetickou ruku Iron Barona, Metloušův řetězový vystřelovač, Muzzleův oštěp a kosu Drtiče lebek.
Obsahuje také dílek ve tvaru Zaneova toulce.
Přehrávej si své oblíbené epické scény z televizního seriálu NINJAGO® Mistři Spinjitzu.
Dieselnaut měří přes 18 cm na výšku, 49 cm na délku a 23 cm na šířku.
Užij si tuto sadu v rozšířené realitě s aplikací AR Playgrounds! K dostání v obchodě App Store

Možná Vás zaujmou i následující produkty