LEGO® Ninjago® 71748 Souboj katamaránů na moři

Se sadou Souboj katamaránů na moři (71748) od LEGO® NINJAGO® čeká na malé fanoušky nindžů spousta vzrušujících námořních dobrodružství. Jeden ze 2 katamaránů je možné rozdělit na 3 samostatné lodě, z nichž 1 má na palubě vězení. Děti tak mají k dispozici vše, co potřebují, aby si mohly užívat hodiny nápaditého hraní.Prémiová NINJAGO® stavebniceTato nindžovská sada přináší 6 minifigurek: ostrovního Jaye, Kaie, Zanea a protivníky náčelníka Mammata, strážce hromů a strážce hřmotu. Všichni jsou po zuby ozbrojeni – nechybí kopí, meče ani štíty, takže na děti čeká ohromná bitevní vřava.Nejlepší dárky pro kreativní hraníHračky NINJAGO® otevírají dětem svět plný vzrušujících dobrodružství. Malí stavitelé si postaví parádní modely a připojí se k oblíbeným nindža hrdinům v boji proti zlu. Stavebnice přispívají k rozvoji dovedností potřebných pro život a nabízí řadu skvělých modelů, mezi kterými najdete draky, roboty nebo budovy.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Stavebnice LEGO® NINJAGO® Souboj katamaránů na moři (71748) je akční nindžovská sada se 2 modely, z nichž jeden lze rozdělit na tři samostatné lodě. Děti si tak užijí spoustu soubojů ve vlnách.

• Obsahuje 6 minifigurek postav z televizního seriálu NINJAGO®: ostrovního Jaye, ostrovního Zanea, ostrovního Kaie, náčelníka Mammata, strážce hřmotu a strážce hromů – všichni jsou po zuby ozbrojení!

• Bitevní katamarán strážců je vybaven 2 pružinovými vystřelovači a lze jej rozdělit na 3 samostatné lodě. Na jednom z plavidel je dokonce miniaturní vězení.

• Katamarán nindžů je vyzbrojen 2 pružinovými vystřelovači a umožňuje plavbu v rychlostním a útočném režimu.

• Tento model s 780 dílky zaručeně potěší děti ve věku od 9 let. Zároveň se jedná o skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům, který ohromí i kamarády.

• Katamarán strážců měří 22 cm na výšku, 33 cm na délku a 24 cm na šířku – díky těmto rozměrům se jedná o výstavní kousek do dětského pokojíčku.

• Podívejte se také na další NINJAGO® stavebnice na motivy televizního seriálu: Lloydova motorka do džungle (71745), Drak z džungle (71746) a Vesnice strážců (71747).

• Řada LEGO® NINJAGO® nabízí úžasnou sbírku skvělých herních sad, po kterých touží každý fanoušek nindžů. Stavebnice dětem umožní získat po boku oblíbených hrdinů spoustu užitečných dovedností do života.

• LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.

• LEGO® kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže o bezpečnost dětí je postaráno.

NINJAGO® dobrodružství na moři
NINJAGO® dobrodružství na moři
Tato fantastická stavebnice otevírá dětem vzrušující herní scénáře z televizního seriálu NINJAGO®.
Nikdy nekončící zábava
Nikdy nekončící zábava
Tato jedinečná sada nabízí malým nindža bojovníkům svět vzrušujících herních možností a úžasných příběhů.
LEGO® NINJAGO® Souboj katamaránů na moři
Bojový katamarán
Bojový katamarán
Rychlostní režim a vystřelovače děti doslova ohromí.
Úžasná loď 3 v 1
Úžasná loď 3 v 1
Loď ostrovních bojovníků lze rozdělit na 3 menší plavidla.
6 minifigurek
6 minifigurek
Celá řada postav je zárukou zábavného hraní.
Obohacující stavění a nápadité hraní
Obohacující stavění a nápadité hraní
Děti si s touto sadou se 780 dílky vychutnají zábavný stavitelský projekt a pak znovu prožijí napínavé bitvy ze seriálu NINJAGO®.
Skvělý dárek pro malé milovníky nindžů
Skvělý dárek pro malé milovníky nindžů
Stavebnice obsahuje 6 minifigurek – nechybí ostrovní Zane ani náčelník Mammatus. Jde o perfektní dárek pro děti ve věku od 9 let.

Možná Vás zaujmou i následující produkty