Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO® DOTS

Vyzdobte si celý svůj svět 

Stavebnice LEGO® DOTS jsou především o malých hladkých dílcích o velikosti jednoho výstupku v pestrých barvách a s hravými potisky. Pomocí nich si mohou vaše děti vyzdobit co je jen napadne – psací potřeby, náramky, přívěsky nebo třeba rámečky. Tím to však ani zdaleka nekončí, tyhle pestrobarevné dílky je samozřejmě možné zkombinovat také s dalšími stavebnicemi LEGO®. Vyzdobit jimi tak můžete třeba byt v LEGO® City, kavárnu LEGO® Friends, zvířátka ze sad LEGO® Creator nebo dokonce meditační komoru Darth Vadera. Fantazii se meze nekladou! 

  • Řada dekoračních doplňků, pomocí které si děti mohou vytvořit unikátní náramky, přívěsky, rámečky nebo psací potřeby.
  • Lze však využít napříč produktovými řadami LEGO®.
  • Pro děti od 6 let.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.