LEGO® Star Wars™ 75281 Anakinova jediská stíhačka

LEGO® STAR WARS 75281 Anakinova jediská stíhačka
Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Malí rytíři Jedi se mohou vžít do role Anakina Skywalkera a vrhnout se do akce v jeho jedinečné jediské stíhačce (75281) v této akční stavebnici od LEGO® Star Wars™. Tento model nabízí celou řadu funkcí inspirujících ke kreativnímu hraní, včetně otevíracího kokpitu pro LEGO® minifigurku, pružinových vystřelovačů, sklopných klapek křídel s prostorem pro R2-D2 a úchytek pro náhradní munici a Anakinův světelný meč.

Vzrušující dobrodružství

Stavebnice obsahuje LEGO® minifigurku Anakina Skywalkera a LEGO® figurku droida R2-D2 pro přehrávání scén z filmu Star Wars™: Pomsta Sithů a seriálu Star Wars™: Klonové války. Tato zábavná stavebnice je vhodná pro hraní o samotě i ve skupině a lze ji kombinovat s ostatními sadami od LEGO® Star Wars™ pro ještě více galaktických dobrodružství a kreativní zábavu.

Galaxie plná zábavy!

Společnost LEGO® Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z legendárního vesmíru Star Wars™. Stavebnice od LEGO® Star Wars™ jsou velmi populární jako skvělé tipy na dárky pro fanoušky všech věkových kategorií a vkusů.

Možná Vás zaujmou i následující produkty