Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×

LEGO® Star Wars

Vybrat podle věku
  1. 3-4
  2. 5-6
  3. 7-8
  4. 9-11
  5. 12+
  6. 15+
  7. 18+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 34

LEGO® Star Wars

LEGO® Star Wars

Přinášíme vám nejúspěšnější filmovou sérii všech dob rovnou k vám domů! Edice LEGO® Star Wars™ nabízí jedinečné ikonické modely hvězdných lodí, raketoplánu Impéria nebo stíhaček, které poteší nejednoho fanouška této nejoblíbenější hvězdné ságy.

S LEGO® Star Wars™ tak můžete bojovat svými raketami proti armádě klonů nebo se stát Lukem Skywalkerem, mezigalaktickým hrdinou. Nezapomněli jsme ani na malé nadšence, které určitě potěší roztomilá minifigurka Baby Yoda ze série LEGO® BrickHeadz™.

Rodiče pozor! Pro dívky máme speciální nabídku stavebnic LEGO® Friends. Perfektní dárek nejen na Vánoce.

© 2021 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.