LEGO® Technic 42125 Ferrari 488 GTE „AF Corse #51”

LEGO® Technic 42125 Ferrari 488 GTE „AF Corse #51”

 

Model závodního vozu se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a díky tomu vystihuje pravou povahu aut Ferrari.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Ferrari 488 GTE je auto jako žádné jiné – pro svou značku získává v těch nejtěžších vytrvalostních závodech světa prestižní trofeje již řadu let.


Nyní si můžete postavit vlastní model ve stylu LEGO® Technic s autentickými designovými detaily, které se neliší od kultovního originálu. Model závodního vozu se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a díky tomu vystihuje pravou povahu aut Ferrari.


Mezi funkce patří přední a zadní zavěšení kol, otevírací dveře, motor V8 s pohyblivými písty a volant. Originální samolepky a autentické barvy dodávají tomuto epickému modelu na autentičnosti.


Tato sada je součástí kolekce LEGO® stavebnic pro dospělé, kteří ocení důmyslný design. Nový tvořivý projekt pro vás samotné nebo ideální dárek pro fanoušky motosportu. Tato stavebnice od LEGO® Technic nabízí neuvěřitelný výstavní model, při jehož sestavování si užijete spoustu zábavy.

Staňte se hrdým majitelem LEGO® verze závodního vozu Ferrari
Vstupte do světa Ferrari
Staňte se hrdým majitelem LEGO® verze závodního vozu Ferrari
Nyní si můžete postavit vlastní LEGO® Technic repliku vozu Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” s autentickými designovými prvky, které se neliší od kultovního originálu.
Nezaměnitelný design
Úžasné detaily
Nezaměnitelný design
Nádherné provedení tohoto LEGO® Technic™ modelu vystihuje nezaměnitelný italský styl závodního vozu, který získal celou řadu ocenění.
Troufnete si na vzrušující výzvu?
Pohlcující stavění
Troufnete si na vzrušující výzvu?
Zahoďte každodenní starosti za hlavu a ponořte se do fascinujícího stavitelského projektu, na jehož konci bude propracovaný model legendárního vozu Ferrari 488 GTE.
Věrohodné detaily
Nenechá nikoho chladným
Věrohodné detaily
Realistické designové detaily nadchnou každého, kdo fantastický model spatří. Originální samolepky a autentické barvy jsou třešničkou na dortu tohoto epického modelu.
Bude se vyjímat doma i v kanceláři
Krásný výstavní kus
Bude se vyjímat doma i v kanceláři
Kreativní projekt pro vás samotné nebo ideální dárek pro fanoušky motosportu. Tato stavebnice od LEGO® Technic™ nabízí neuvěřitelný výstavní model, při jehož sestavování si užijete spoustu zábavy.

Možná Vás zaujmou i následující produkty