Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×
Vybrat podle věku
  1. 5-6
  2. 7-8
  3. 9-11
  4. 12+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 4

Lego The Simpsons

Lego The Simpsons

Fanoušci velmi oblíbeného televizního animovaného seriálu Simpsonovi pozor! Simpsonovi zavítali i do LEGO® světa! Můžete se tak těšit na všechny své oblíbené postavy jako: Homer Simpson, Marge Simpsonová, Bárt, Líza, Maggie, Flanders a mnoho dalších.

Hrát si s nimi můžete ve velmi realistickém domě Simpsonových, který se dá celý otevřít a zavřít!

Kolekce obsahuje 16 Minifigurek (postav) vyskytujících se ve Springfieldu – městě, kde žije rodina Simpsonových. Neváhej a nasbírej všech 16 jedinečných Minifigurek. Každá figurka má vlastní příslušenství, stojánek a sběratelský letáček. Figurky jsou vhodné pro děti od 5 let.

Rozšiřte si svou sbírku o další LEGO® Minifigurky.

© 2019 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.