LEGO® DUPLO® 10961 Letadlo a letiště

Vydejte se každý den na cestu do jiné destinace se stavebnicí Letadlo a letiště (10961) od LEGO® DUPLO®.Sdílejte se svými ratolestmi radost z cestováníNastupte na palubu osobního letadla a vydejte se na zábavné rodinné dobrodružství. Připojte se k tatínkovi a jeho dceři, kteří vyráží navštívit rodinu a přátele. Vrchní část letadla je odnímatelná, aby bylo možné hrát si také uvnitř. Letiště nabízí otevírací dveře a otočnou řídicí věž, pás pro zavazadla... a spoustu vřelých obětí po příletu!Tvořivá vzdělávací stavebnice pro nejmenšíHračky LEGO® DUPLO® dětem nabízí neomezenou zábavu, možnost sebevyjádření a učení hrou. Díky stavebnicím DUPLO® mohou být rodiče u významných vývojových milníků svých dětí, které prožijí, zatímco si budou vychutnávat dlouhé hodiny hraní.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Prožívejte díky LEGO® DUPLO® stavebnici Letadlo a letiště (10961) společná cestovatelská dobrodružství a vezměte dětskou představivost na výlet do vzdálených končin.

• Obsahuje 3 DUPLO® figurky – tatínka, holčičku a pilotku –, letadlo s odnímatelnou střechou a otočnou letištní věž s pásem na zavazadla.

• Mezi zábavnými doplňky najdete medvídka, vlaječku a otevírací kufřík, které přidají hraní na skutečnosti.

• Přehrávání nápaditý příběhů spojených s cestováním letadlem a rodinnými shledáními umožňuje dětem a rodičům sdílet úžasná a vzrušující dobrodružství a významné vývojové milníky.

• Hledáte zábavnou a nápaditou stavebnici s cestovatelskou tematikou pro děti ve věku od 2 let? Pak nehledejte dále a vydejte se vzhůru do oblak se sadou Letadlo a letiště z edice LEGO® DUPLO® Město!

• Model měří 22 cm na výšku, 38 cm na šířku a 29 cm do hloubky. Je plně kompatibilní s dalšími kostkami LEGO® DUPLO®, díky čemuž si budete moci vychutnat ještě více herních možností.

• Jednoduchý návod na stavění obsahuje také zábavný obrázkový příběh, v němž figurují prvky ze stavebnice a který kreativní stavění a hraní obohatí o další špetku legrace.

• Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat společně s rodiči.

• Sady od LEGO® DUPLO® splňují přísné oborové standardy kvality, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

• Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné standardy týkající se bezpečnosti dětí.

Zábava pro předškoláky milující letadla
Zábava pro předškoláky milující letadla
Přehrávejte si vzrušující rodinná dobrodružství se 3 figurkami LEGO® DUPLO® na letišti plném doplňků.
Vzlétněte na křídlech fantazie
Vzlétněte na křídlech fantazie
Tato stavebnice pro děti od 2 let obsahuje 28 dílků – sestavitelné letadlo, otočnou kontrolní věž, pás na zavazadla a 2 postavičky.
LEGO® DUPLO® Letadlo a letiště
Nastupte na palubu letadla
Nastupte na palubu letadla
Odnímatelná střecha umožňuje dětem umístit do letadla figurky.
Snadné přestavování
Snadné přestavování
Věž lze přestavět na čekárnu pro cestující.
3 inspirativní postavičky
3 inspirativní postavičky
Hrajte si s tátou, dívkou, pilotkou a plyšovým medvídkem.
Autentické doplňky
Autentické doplňky
Vymýšlejte příběhy a vyzkoušejte si život na letišti.
Sebejistí stavitelé
Sebejistí stavitelé
Návod dělaný na míru těm nejmenším zajistí zábavné a obohacující stavění.
Rozvoj dovedností
Rozvoj dovedností
Hraní rolí ze skutečného života rozvíjí představivost a kreativitu.
Skvělý dárek a bezpočet herních možností
Skvělý dárek a bezpočet herních možností
Dárek k narozeninám či překvapení pro předškoláka, který lze pro ještě větší porci zábavy kombinovat s dalšími modely LEGO® DUPLO®.

Možná Vás zaujmou i následující produkty