LEGO® I Disney™ Ledové království 43197 Ledový zámek

Starší děti i dospěláci si stavebnici LEGO® ǀ Disney™ Ledový zámek (43197) doslova zamilují. Čeká na ně náročný stavitelský zážitek, jehož výsledkem bude model plný detailů z filmů. Nechybí ani menší replika zámku Arendelle, tištěný návod na stavění, a navíc digitální průvodce Instructions PLUS.Výjimečný stavitelský zážitek na motivy Ledového královstvíFanoušci filmových trháků zámek okamžitě rozpoznají. Pyšní se točitým, dvojitým schodištěm, které vede do trůnního sálu, ledovou fontánou, balkónem a spoustou dalších doplňků. Stavitelé stráví dlouhé hodiny prozkoumáváním všech zákoutí, zatímco si budou s modelem hrát. A jakmile dobrodružství skončí, mohou si jej vystavit v pokoji.Nezapomenutelný modelVysoký, propracovaný model zabaví všechny fanoušky na dlouhé hodiny. Čekají na ně 2 verze Elsy – v šatech, které měla při korunovaci, a jako ikonická královna – Anna, Kristoff a Olaf, a navíc 4 LEGO® figurky sněhuláčků. Více než 1700 dílků zaručí, že stavebnice skvěle poslouží jako vánoční dárek pro mladé i starší milovníky Ledového království od Disney™ho, se kterým si užijí hromadu zábavy.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Nadchněte stavitele impozantním ledovým zámkem od LEGO® ǀ Disney™ (43197). Jedná se o skvělý dárek pro všechny dostatečně staré fanoušky, který vyvolá vzpomínky na milované Ledové království od Disney™ho.

• Postavte si úchvatný model ikonického zámku, ve kterém nechybí velké schodiště, hlavní síň a ledová fontána, a navíc také 9 postav, včetně 4 minipanenek a LEGO® figurky Olafa.

• Tato úžasná stavebnice LEGO® ǀ Disney™ nabízí pestrou škálu doplňků, včetně miniaturní sestavitelné repliky zámku Arendelle a lodě v láhvi. Skvělé k přehrávání scén z filmů i k vymýšlení vlastních nových dobrodružství.

• Tento unikátní, sestavitelný model si zamilují všichni fandové Ledového království od Disney™ho ve věku od 14 let. Zámek s více než 1700 dílky se pyšní důmyslnými detaily, a představuje tak skvělý dárek pro každého.

• Zámek měří přes 65 cm na výšku, 35 cm na šířku a 19 cm do hloubky. Model vypadá úchvatně na výstavce a zároveň inspiruje ke kreativnímu hraní.

• Chcete stavitelům dopřát ještě úžasnější stavitelský zážitek? Nyní toho můžete dosáhnout s digitálními pokyny Instructions PLUS! Díky intuitivním režimům přibližování, otáčení a speciálnímu průhledovému režimu jsou LEGO® stavebnice vhodné pro digitální věk!

• Seznamte starší děti s úžasnými postavami a poskytněte jim náročnější stavitelský zážitek se stavebnicemi LEGO® ǀ Disney™. Ve stavebnici nechybí spousta doplňků, které podnítí představivost a kreativitu stavitelů.

• Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání.

• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Stavebnice pro milovníky Ledového království
Stavebnice pro milovníky Ledového království
Nádherný model zámku od LEGO® | Disney se pyšní 3 patry plnými detailů a doplňků, které jsou inspirované slavnými filmy.
Výzva pro fandy všech věkových kategorií
Výzva pro fandy všech věkových kategorií
Důmyslné prvky z kostek zajistí, že se model bude vyjímat na výstavce a poskytne spoustu inspirace ke kreativnímu hraní.
LEGO® ǀ Disney Ledový zámek
Nádherně propracovaný model
Nádherně propracovaný model
Autentická replika zámku z Ledového království od Disneyho.
Poutavý výstavní kousek
Poutavý výstavní kousek
Po sestavení model měří přes 65 cm na výšku.
Láska na první pohled
Láska na první pohled
Exteriér se pyšní velkolepou branou a průsvitným balkonem.
Propracovaný velký sál
Propracovaný velký sál
S autentickými detaily jako je schodiště nebo ledová fontána.
Ikonické doplňky
Ikonické doplňky
V trůnním sále najdete jedinečné doplňky odkazující na film.
Zámek k sestavení a na hraní
Zámek k sestavení a na hraní
Fandové Ledového království od Disneyho s modelem prožijí úžasné chvíle.
Anna a 2 minipanenky Elsy od Disneyho
Anna a 2 minipanenky Elsy od Disneyho
V úžasné stavebnici čeká i 6 dalších ikonických postav z filmů Ledové království, které inspirují nejedno nápadité dobrodružství!

Možná Vás zaujmou i následující produkty