LEGO® Marvel Avengers 76190 Iron Man: běsnění Iron Mongera

S úžasnou stavebnicí Iron Man: běsnění Iron Mongera (76190) od LEGO® Marvel si malí superhrdinové budou přehrávat velké a napínavé akční příběhy a dají prostor své fantazii.Kolosální robot Iron MongerTato vzrušující stavebnice, která je inspirována ikonickými scénami z filmu Iron Man od studia Marvel, otevře dětem bránu do fantastického světa akce, kde se utkají s legendárním robotem Iron Mongerem. Robot je vybaven svítícím reaktorem a pohyblivými končetinami. Jedna ruka je vyzbrojena šestiranným vystřelovačem a druhá tříranným vystřelovačem. Děti opětují palbu z Iron Manových děl, aby zachránili Pepper a ubránili ji před mechanickým monstrem.Bezvadná stavebnice na motivy LEGO® Avengers s minifigurkami superhrdinůVozidla, roboti, budovy, minifigurky, zbraně a další sběratelské vychytávky ze stavebnic LEGO® Marvel Avengers umožňují dětem přehrávat si oblíbené scény ze slavných filmů studia Marvel a otevírají jim svět kreativní zábavy.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Pohyblivé modely a parádní zbraně, které vás čekají ve stavebnici LEGO® Marvel Iron Man: běsnění Iron Mongera (76190), inspirují k přehrávání bezpočtu akčních dobrodružství.

• Obsahuje minifigurky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Potsové. Robot má šestiranný vystřelovač na pravé ruce a tříranný vystřelovač na levé ruce. Hruď mu pak zdobí reaktor, který svítí ve tmě.

• Děti usadí minifigurku Obadiaha Stanea do robota Iron Monger a pak s ním vyrazí do boje proti Iron Manovi a Pepper Pottsové.

• Fandové filmů studia Marvel a mladí superhrdinové od 9 let mohou nyní vstoupit do svého oblíbeného světa fantazie díky stavebnici s robotem Iron Monger.

• Robot Iron Monger měří přes 18 cm na výšku a je vybaven pohyblivými končetinami a funkčními tlumiči, díky kterým je pohyb realistický.

• Děti mohou sbírat a stavět i další roboty od LEGO® Marvel a pak s nimi sehrávat známe scény z filmů nebo své vlastní úžasné příběhy.

• Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky a kostky přísné standardy, aby byly spolehlivé, kompatibilní a umožňovaly konzistentní spojování a rozebírání.

• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vezměte děti do akčního světa Iron Mana
Vezměte děti do akčního světa Iron Mana
S úžasným robotem Iron Mongerem si děti užijí impozantní superhrdinskou akci z filmů o Iron Manovi.
Parádní dárek pro fanoušky Avengerů
Parádní dárek pro fanoušky Avengerů
Mladí superhrdinové od 9 let se s touto všestrannou stavebnicí dostanou do víru filmové akce studia Marvel.
LEGO® Marvel Iron Man: běsnění Iron Mongera
Svítící robot Iron Monger
Svítící robot Iron Monger
LEGO® kostka, která svítí ve tmě, model přivádí k životu.
Připraven k boji
Připraven k boji
Robot je vybaven šestiranným vystřelovačem na pravé paži.
Hrdinové proti záporákům
Hrdinové proti záporákům
Děti si užijí nekonečně nápadité a epické bitvy.
Úžasný stavitelský zážitek
Úžasný stavitelský zážitek
Tento vzrušující stavitelský projekt pomůže fandům filmových trháků od Marvelu rozvíjet kreativní a kognitivní dovednosti.
Kombinujte s dalšími LEGO® modely
Kombinujte s dalšími LEGO® modely
K dostání je pestrá škála stavebnic na motivy LEGO® Avengers, které děti mohou sbírat a kombinovat. Každá se prodává samostatně.

Možná Vás zaujmou i následující produkty