LEGO® Super Mario™ 71387 Dobrodružství s Luigim – startovací set

Vezměte děti do zábavného světa LEGO® Super Mario™ se startovacím setem Dobrodružství s Luigim (71387). Jedná o skvělý dárek pro děti s LEGO® figurkou Luigiho, která dokáže pohotově reagovat prostřednictvím LCD displeje a reproduktoru. Děti LEGO® Luigimu pomůžou překonávat různé překážky a budou sbírat digitální mince. Figurka dokáže komunikovat s růžovým Yoshim a protivníky Boom Boomem a Bone Goombou. Speciální akční kostka s otazníkem pak ukrývá jedinečné bonusy.

Zábava ve více hráčích
Děti mohou hrát sólo nebo s kamarádem, když prostřednictvím Bluetooth propojí LEGO® Luigiho s LEGO® Mariem (figurky navíc nejsou součástí). Návod na stavění najdete v bezplatné aplikaci LEGO® Super Mario™.

Neomezené možnosti
Sběratelská sada z edice LEGO® Super Mario™ přináší zcela nový způsob hraní s kultovními postavami ze světa Super Mario™. Startovací sady, rozšiřující sety a další doplňky v podobě oblečků lze kombinovat neomezenými způsoby, díky čemuž mohou hráči neustále vytvářet nové herní úrovně.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Dopřejte fanouškům videoher ze série Super Mario™ možnost vstoupit do reálného světa LEGO® Super Mario™ díky startovacímu setu Dobrodružství s Luigim (71387), který obsahuje interaktivní LEGO® figurku Luigiho.

• LEGO® figurka Luigiho je vybavena senzorem barev, LCD displejem s nejrůznějšími okamžitými reakcemi a reproduktorem, který přehrává ikonické zvukového efekty a hudební doprovod z videohry.

• Uhánějte s LEGO® figurkou Luigiho od startovacího potrubí k cílovému stožáru a sbírejte cestou digitální mince za překonávání překážek a interakce s akční kostkou s otazníkem a figurkami růžového Yoshiho, Boom Booma a Bone Goomby.

• Figurku LEGO® Luigiho můžete prostřednictvím Bluetooth propojit s dalším LEGO® Luigim nebo LEGO® Mariem (figurky navíc nejsou součástí), a užít si tak hraní ve dvou hráčích a získat ještě více herních mincí.

• Tato modulární LEGO® sada s 280 dílky představuje zábavný narozeninový nebo vánoční dárek pro kreativní děti ve věku od 6 let. Set lze neustále přestavovat nebo kombinovat s dalšími produkty z řady LEGO® Super Mario™.

• LEGO® figurka Luigiho je poháněna 2 bateriemi typu AAA (nejsou součástí balení), takže poskytuje vysoce interaktivní herní zážitek. Hráči dostávají okamžitou zpětnou vazbu a odměnu za svou kreativitu.

• Bezplatná aplikace LEGO® Super Mario™ nabízí návody na stavění, kreativní tipy a bezpečnou platformu pro sdílení herních nápadů. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránkách LEGO®.com/devicecheck.

• Sběratelské sety LEGO® Super Mario™ přenášejí oblíbené postavičky do reálného světa a dávají fanouškům nekonečnou škálu možností, jak rozšiřovat, přestavovat, přizpůsobovat a vytvářet vlastní herní úrovně.

• LEGO® kostky a dílky splňují náročné oborové standardy. Jsou tedy kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání – a tak je tomu už od roku 1958.

• LEGO® dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným celosvětově uznávaným bezpečnostním normám.

Parádní startovací set LEGO® Super Mario™
Parádní startovací set LEGO® Super Mario™
Darujte dětem vstupenku do interaktivního světa LEGO® Super Mario™ ve formě všestranné sady s figurkou LEGO® Luigiho.
Spousta kreativních výzev
Spousta kreativních výzev
Sada s 280 dílky pro děti od 6 let obsahuje řadu sestavitelných prvků, které je zabaví, ať už si budou hrát samostatně nebo s kamarádem.
LEGO® Super Mario™ Dobrodružství s Luigim – startovací set
Interaktivní figurka
Interaktivní figurka
LEGO® Luigi™ komunikuje prostřednictvím LCD displeje a reproduktoru.
Získejte bonusové digitální mince
Získejte bonusové digitální mince
Spojte síly s LEGO® Mariem nebo dalším LEGO® Luigim.
Jako na houpačce
Jako na houpačce
Balancujte na plošině a sbírejte digitální mince.
Akční kostka s otazníkem
Akční kostka s otazníkem
Získejte speciální schopnosti díky Super Star.
Zábavné interakce
Zábavné interakce
3 kultovní postavy, se kterými dokáže LEGO® Luigi™ komunikovat.
Aplikace LEGO® Super Mario™
Aplikace LEGO® Super Mario™
Návod na stavění pouze v aplikaci (LEGO.com/devicecheck).
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Modulární stavebnicový systém LEGO® Super Mario™ umožňuje fandům stavět, přestavovat a rozšiřovat vlastní jedinečné herní úrovně.

Možná Vás zaujmou i následující produkty