Yoyo Duncan Butterfly XT - Oranžové


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Pokud něco Duncan opravdu umí, tak to jsou levná začátečnická yoya. Dal jméno yoyím, na kterých jdou provádět stringové tricky a klasický Butterfly je nejprodávanější yoyo na světě.

Nejstarší yoyo firma nyní přichází s novinkou - Butterfly XT. V yoyu najdete VELKÉ (C) kuličkové ložisko, které zajišťuje dostatečně široký prostor pro provázek, a tím pádem i spoustu místa pro komplikované triky.

Správné roztočení a návrat do ruky zajiťuje zcela bezúdržbový systém Starburst. Nemusíte se tedy naprosto o nic starat, yoyo stačí vybalit, nasadit na prst a začít yoyovat. Naučíte se všechno od naprostých základů až po motanice, které vám budou všichni kámoši závidět.

Pokud o yoyech nic nevíte, mužete přestat číst a začít vybírat barvu. Butterfly XT je bezkonkurenčně nejlepší yoyo s poměrem výkon/cena na trhu.

Pokud se ale v yoyo světě již nějakou dobu pohybujete, a navíc se ve všem rádi šťouráte, tak vás jistě potěší, že Butterfly XT můžete upravit hned několika způsoby: do yoya pasují Shims pro rozšíření gapu, stejně tak můžete do yoya zacvaknout pogy z
Freehandu Zero, anebo yoyo rozsvítit LED systémem z LightUp Zera.

Pokud chcete, aby se vám yoyo přestalo vracet na trhnutí a déle se točilo, tak naprosto stačí vyčistit ložisko (dle tohoto návodu).

Bind: responsivní yoyo, které se vrací na trhnutí
Tvar: Butterfly
Návratový systém: Starburst
Údržba: pouze výměna provázku
Váha: 52.1
Vyrobeno v: Čína
Designováno v: USA
Gap: nastavitelný podložkami
Ložisko: FLAT
Velikost ložiska: C (velké) 6.35mm x 12.7mm x 4.52mm
Průměr (mm): 55.9
Šířka (mm): 36.5


Možná Vás zaujmou i následující produkty