Objednávky přijaté do 19. 12. do 12:00 stihneme doručit do Vánoc. Objednávky s platbou předem odesíláme až po přijetí platby. ×
Vybrat podle věku
  1. 9-11
  2. 12+
Seřadit podle
Nastavit vzestupně

položek: 2

YOYO Magic

MAGICYOYO je unávanou yoyo značkou. Společnost MAGICYOYO vznikla v roce 2004 a jedná se o čínskou firmu která se specializuje na výrobu profesionálních yoyí.

Yoya firmy MAGICYOYO mají certifikaci CCC a EN71. Yoya od MAGICYOYO jsou velice kvalitní. Firma se zároveň snaží vyrábět stále novější a lepší produkty, aby tak uspokojila poptávku mnohých yoyerů. Veliká část yoyí je vyvážená do Ameriky, Asie či Evropy. Vyberte si jedno z yoyí světoznámé značky MAGICYOYO z naši nabídky.

Nabízíme také značky yoyí jako YOYO Factory,YOYO Ducan nebo YOYO Officer.

© 2019 Hračky-Kong.cz | LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2015 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.“ - Stavebnice LEGO, Stavebnice Bionicle, Duplo, stavebnice LEGO City, LEGO Atlantis, LEGO Toy Story, LEGO Star Wars, LEGO Castle, Duplo, LEGO Bionicle, Mindstorms. Značka, logo a LEGO figurka jsou ochrannými známkami LEGO Group a zde jsou použity na základě zvláštního povolení.


Webdevel s.r.o.