LEGO 10243 Parisian Restaurant


Litujeme, prodej zvoleného produktu skončil.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Prožij večer plný zážitků ve skvělé Pařížské restauraci!Pařížská restaurace má doslova narváno a praská ve švech. Kolem restaurace zrovna projíždí dívka na skútru a uvnitř, sedí nervózní mladý muž se zásnubním prstenem připravující se požádat svou vyvolenou o ruku, mezi stolky pobíhá hbitě číšník. V kuchyni restaurace, kde šéfkuchař připravuje jídlo, panuje stejně hektická atmosféra. Budova Pařížské restaurace je plná překrásných detailů. Pařížská restaurace je také perfektně vybavená. V kuchyni jsou modrobílé dlaždičky a nádobí, dále tu najdeš útulný byt s výklopnou postelí, kuchyňkou a krbem. V horním patře je malířský ateliér s litinovým topením, malířským stojanem, štětcem a dvěma plátny od nadějného umělce. Na střešní terasu vede venkovní schodiště olemované zavěšenými lucernami a květinami, kde si návštěvníci pochutnávají na jídle pod širým nebem. Tento úžasný model Pařížské restaurace obsahuje fasádu s motivy croissantů, mušlí a peříček, která skvěle vystihuje atmosféru Paříže.
Součástí je 5 minifigurek: šéfkuchař, číšník, dívka a romantický pár.Obsahuje 5 minifigurek: kuchaře, číšníka, dívku a romantický pár.Součástí je také krysa a 2 škeble.
Získej a postav celé město se stavebnicemi LEGO® Modular Buildings: 10224 Radnice a 10232 Palace cinema!Měří přes 30 cm na výšku, 25 cm na délku a 25 cm na šířku.Je vhodný pro děti od 16 let.
POZOR! Obsahuje malé částice

Možná Vás zaujmou i následující produkty