LEGO® 45300 WeDo 2.0 Základní souprava

LEGO® 45300 WeDo 2.0 Základní souprava

Při požadavku vetšího množství, než je skladová dostupnost je dodací doba přibližně dva týdny. 


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Všechny menší průzkumníky od 7 let jistě potěší stavebnice LEGO® Education WeDo 2.0 Core Set. Od ostatních svého druhu se výrazně liší, což setu značně přidává na atraktivitě. Nejedná se o "obyčejnou" LEGO® stavebnici, tato ukrývá něco navíc. Tím "něčím" je praktické řešení STEM založené na nejnovějších vědeckých normách sloužících k rozvoji zvědavosti a vědeckých dovedností studentů. To v sobě kombinuje kostečky LEGO®, výukový software a projekty, do nichž se mohou děti zapojit. Respektive si sestaví vlastního LEGO® robota a toho se potom učí programovat. Cílem je přimět studenty k objevování a probudit v nich touhu po zkoumání. Stavebnice LEGO® Education WeDo 2.0 Core Set to dělá poutavým a zábavným způsobem a stává se tak ideální výukovou pomůckou. Set je určen pro 2 studenty, což navíc učí děti umění spolupracovat a shodnout se.

Plastový třídící box. 280 stavebních prvků systému LEGO®.

WeDo 2.0 Smarthub - elektronická systémová stavební cihla, která je součástí LEGO® Power Functions (LPF) 2.0, nové technologické platformy pro vzdělávání s pomocí LEGO®. Má bezdrátovou technologii Bluetooth pro bezdrátové připojení k řídícímu softwaru/aplikaci. Je napájen ze zdroje baterie, 2 baterií AA nebo nabíjecí baterie. Má dva I/O porty pro připojení externích motorů, senzorů nebo jakéhokoliv nového komponentu, který patří do systému LPF 2.0. Má vestavěný RGB světelný povrch, který dokáže zobrazit až 10 různých barev, které jsou řízeny softwarem/aplikací.

Střední motor - může být naprogramován ve směru i proti směru hodinových ručiček a proti  a pohybovat se tak při různých úrovních výkonu. Lze k němu připojit jakékoliv LEGO® kostečky.

Snímač pohybu - detekuje objekty v rozsahu 15 centimetrů v závislosti na konstrukci objektu. Může být použit i jako detektor rozsahu a může zjistit, zda je objekt blízko nebo daleko (až 15 cm).

Snímač naklonění - hlásí směr náklonu v 6 různých polohách.

Samolepicí štítek pro označování oddělovacích a odkládacích přihrádek.

 

Návody v Aj naleznete zde.

Možná Vás zaujmou i následující produkty