LEGO® City 60250 Poštovní letadlo

S tímto modelem LEGO® City Poštovní letadlo (60250) se mohou děti na křídlech své fantazie vznést k oblakům. Mohou se stát každodenními hrdiny při doručování pošty do zasněžených krajin, kde jsou dokonalé pilotovací schopnosti naprostou nutností. Součástí malého letadla je otáčející se vrtule, ližiny na sníh a minifigurka pilota/pošťáka.


Zábavná stavebnice s letadly Součástí této sady s leteckou poštou je srozumitelný návod, který poskytne začínajícím LEGO® stavitelům uspokojující zážitek z nezávislého stavění a hraní. Váš malý poštovní pilot tak bude ve vzduchu coby dup! 


Tyto modely s řadou funkcí podporují představivost a zábavným a vzrušujícím způsobem odrážejí skutečný život.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

Dopřejte dětem vzrušení v LEGO® City s tímto parádním poštovním letadlem z řady Skvělá vozidla, které podporuje otevřené a kreativní hraní na základě scénářů ze skutečného života.


• Co vás čeká v krabici? Parádní LEGO® City Poštovní letadlo s místem pro minifigurku pošťáka-pilota v kokpitu, a k tomu navíc poštovní schránkou, dopisem a figurkou ptáčka. Vše, co děti potřebují pro zábavné, nezávislé hraní.

• Toto poštovní letadlo nabízí otáčecí vrtuli, otevřený kokpit pro minifigurku, ližiny na sníh a parádní dekoraci ocasu. Kromě toho mohou děti tuto sadu kombinovat s ostatními originálními LEGO® sadami pro zábavné hraní a modely k vystavení.

• Tato sada (60250) od LEGO® City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti ve věku 5 a více let a pro kluky a holky, kteří milují modely letadel. Vyžaduje pouze ty nejzákladnější stavební dovednosti.

• Tato akční stavebnice představuje skvělý každodenní nebo narozeninový dárek pro kluky a holky ve věku 5 a více let, kteří milují kreativní hraní. Vyžaduje pouze ty nejzákladnější stavební dovednosti.

• V sestaveném stavu měří poštovní letadlo od LEGO® City přes 5 cm na výšku, 16 cm na délku a 17 cm na šířku.

Nejsou zapotřebí baterie! Tento parádní model letadla pohání dětská představivost – děti si tak mohou začít hrát ihned!

• Součástí této sady s letadlem je tištěný návod na stavění, s nímž se váš malý poštovní pilot vznese do vzduchu raz dva!

• Sady od LEGO® City Skvělá vozidla inspirují k otevřenému, kreativnímu hraní, při němž děti mohou prozkoumávat nejrůznější vozidla a přehrávat si scénáře odrážející skutečný život zábavným a vzrušujícím způsobem.

  • Všechny sady od LEGO® City Skvělá vozidla splňují ty nejvyšší standardy, takže je snadné tyto zábavné stavebnice pro děti kdykoli složit a zase rozebrat. Ve společnosti LEGO® Group kostky a dílky LEGO® City pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Možná Vás zaujmou i následující produkty