LEGO® City 60286 Záchranná plážová čtyřkolka

Zabavte svého hrdinu všedního dne na celé hodiny stavebnicí Záchranná plážová čtyřkolka (60286) od LEGO® City. Součástí je model čtyřkolky s otevírací ochrannou klecí a přívěsem pro přepravu vodního skútru. Dále se děti mohou těšit na minifigurku plavčíka a figurku žraloka, takže je vše připraveno na dobrodružství na pobřeží.Pro kluky a holky od 5 letZábavná sada obsahuje srozumitelný návod na stavění a pokyny Instructions PLUS. Tento interaktivní návod je součástí bezplatné aplikace s LEGO® návody pro chytré telefony a tablety a nabízí nástroje přibližování a otáčení modelů, s nimiž je stavění opravdu jednoduché.Skvělá vozidla z LEGO® CitySady ze série LEGO® City Skvělá vozidla přinášejí modely pozemních, vzdušných a vodních vozidel nabité funkcemi, které podněcují fantazii. Děti mohou prozkoumat nejrůznější realistické stroje a vozítka, rozvíjet během stavění fyzické dovednosti a získávat sebevědomí.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Darujte klukům a holkám ve věku od 5 let vstupenku do vzrušujícího světa LEGO® City ve formě stavebnice Záchranná plážová čtyřkolka (60286). Zábava začíná otevřením krabice.

• Stavebnice obsahuje čtyřkolku s přívěsem pro přepravu vodního skútru, a také minifigurku plavčíka a figurku žraloka – vše co děti potřebují k nekonečným hodinám kreativního hraní!

• Čtyřkolka nabízí detailní zpracování. Minifigurku plavčíka lze usadit jak do modelu čtyřkolky, tak na vodní skútr.

• Stavebnice Záchranná plážová čtyřkolka od LEGO® City představuje skvělý vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro děti ve věku od 5 let.

• Po sestavení měří model čtyřkolky s vodním skútrem na přívěsu přes 7 cm na výšku, 17 cm na délku a 5 cm na šířku.

• Mezi LEGO® doplňky v této sadě najdete vysílačku a dalekohled.

• Nechybí tištěný návod na stavění a interaktivní návod Instructions PLUS – průvodce stavěním, který najdete v bezplatné aplikaci s LEGO® návody a se kterým bude stavění pro děti hračka.

• Sady z edice Skvělá vozidla od LEGO® City pomáhají dětem s rozvojem fyzických dovedností a sebevědomí prostřednictvím propracovaných modelů pozemních, vzdušných a vodních dopravních prostředků, které inspirují k otevřenému a kreativnímu hraní.

• Již od roku 1958 splňují všechny LEGO® kostky nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Sada s pobřežní hlídkou a parádními vozidly
Sada s pobřežní hlídkou a parádními vozidly
Nasedněte na plážovou čtyřkolku záchranářů a užijte si bezpočet hrdinských dobrodružství v LEGO® City.
Vozidla, která inspirují ke kreativnímu hraní
Vozidla, která inspirují ke kreativnímu hraní
Model čtyřkolky, přívěs, přepravitelný vodní skútr a minifigurka plavčíka zaručí spoustu napínavých příběhů z pláže.
LEGO® City Záchranná plážová čtyřkolka
Dobrodružná pobřežní hlídka
Dobrodružná pobřežní hlídka
Nápadité akční scénáře s realistickými vozidly.
Parádní funkce
Parádní funkce
Přepravte záchranný vodní skútr na přívěsu čtyřkolky.
Inspirativní doplňky
Inspirativní doplňky
Ve stavebnici najdete také vysílačku a žraloka.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Co je v krabici?
Co je v krabici?
Čtyřkolka s přívěsem pro přepravu vodního skútru, minifigurka plavčíka a figurka žraloka.

Možná Vás zaujmou i následující produkty