LEGO® City 60306 Ulice s obchůdky

Prémiová sada Ulice s obchůdky od LEGO® City (60306) nabízí hned několik modelů a překypuje vzrušujícími funkcemi. Nechybí pekárna, prodejna kol a park s venkovní posilovnou. Děti se dále mohou těšit na kolo s košíkem, sportovní auto a servisní vůz s pracovní plošinou, a k tomu navíc na 6 minifigurek. Díky LEGO® City křižovatce mohou děti sadu propojit s ostatními modely a rozšířit své město, jak se jim jen zlíbí!Sada s více modely pro děti od 6 letModel Ulice s obchody od LEGO® City nabízí srozumitelný návod, který malým kreativcům umožní zažít hrdost ze samostatného stavění. Děti, kamarádi i rodiny se mohou u nápaditých stavebnic zabavit na dlouhé hodiny.Inspirativní LEGO® sady pro kluky a holkyStavebnice LEGO® City podporují otevřené hraní na pozadí situací ze skutečného života, a to prostřednictvím propracovaných modelů budov, realistických vozidel a zábavných postav, které přinášejí příjemný a zábavný stavitelský zážitek.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Prémiová sada Ulice s obchůdky (60306) od LEGO® City přináší propracované budovy, parádní vozidla a zábavné postavy se skvělými doplňky. Jde o skvělou odměnu pro děti ve věku od 6 let.

• Obsahuje LEGO® podložky s motivem silnice, cyklostezkami a přechodem pro chodce a modely pekárny a obchodu s koly, a navíc venkovní tréninkové hřiště, kolo, servisní vozidlo s plošinou, sporťák a 6 minifigurek.

• Tato LEGO® stavebnice je plná realistických prvků pro nápadité hraní. Díky speciálním dílům silnic od LEGO® City mohou děti propojit více stavebnic a rozšířit tak své město – jak se jim jen bude chtít!

• Tato kvalitní LEGO® stavebnice Ulice s obchůdky představuje skvělý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jakékoliv jiné příležitosti pro holky i kluky ve věku od 6 let.

• Sestavený LEGO® model ulice s obchůdky měří přes 13 cm na výšku, 40 cm na šířku a 28 cm do hloubky.

• Mezi LEGO® doplňky najdete croissant, chléb, preclík, banán, láhev s vodou, unikající požární hydrant, žárovku, pouliční osvětlení svítící ve tmě a psí hovínko.

• Součástí sady je i jednoduchý návod, díky kterému si malí LEGO® stavitelé vychutnají uspokojující zážitek při stavění a hraní.

• LEGO® sady s městskou tematikou obsahují barevné budovy, parádní vozidla a zábavné postavy podněcující fantazii při hraní. Děti tak mohou prožívat otevřená dobrodružství v prostředí, které znají z reálného života.

• Všechny LEGO® kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958.

• Sady od LEGO® City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje náročné bezpečnostní standardy.

Stavebnice LEGO® City – potěšte tvůrčí duše
Ulice s obchůdky
Stavebnice LEGO® City – potěšte tvůrčí duše
Tato prémiová stavebnice přináší spoustu realistických a inspirativních prvků a funkcí, které si děti zamilují. Sada obsahuje také modulární systém LEGO® silnic, který umožňuje jednotlivé modely propojovat.
Realistické detaily vdechnou hraní život
Hrajte si na hrdiny
Realistické detaily vdechnou hraní život
Cyklostezka, pekárna, obchod s koly, park, venkovní tréninkové hřiště, vozidla a 6 zábavných minifigurek – tato nákupní ulice doslova překypuje inspirací pro zábavné a nápadité hraní.
Poznejte místní
LEGO® minifigurky
Poznejte místní
Partička barevných minifigurek a řada inspirativních doplňků jsou zárukou spousty hodin nápaditého hraní.
Budujte kreativitu a sebevědomí dětí
Vzrušující stavitelský zážitek
Budujte kreativitu a sebevědomí dětí
Součástí sady je srozumitelný tištěný návod na stavění. Začínající stavitelé ocení také interaktivní pokyny Instructions PLUS, které najdou v bezplatné aplikaci s LEGO® návody pro chytrá zařízení.
Svět s nekonečným množstvím herních možností
Všestranné a vzájemně kompatibilní
Svět s nekonečným množstvím herních možností
Součástí stavebnice s modelem ulice s obchody je také modulární systém LEGO® silnic, díky kterému mohou děti své modely spojit do jednoho ohromujícího výtvoru.

Možná Vás zaujmou i následující produkty