LEGO® Creator 31118 Surfařský dům na pláži

Děti se jistě rády vydají na pláž, kde mohou surfovat a hrát si s mořskými živočichy. Stavebnice Surfařský dům na pláži (31118) od LEGO® Creator 3 v 1 jim nabízí vše, co potřebují pro vymýšlení vzrušujících příběhů: 2patrovou chýši na pláži s možností přestavění a rozložení, 2 minifigurky a 3 mořské živočichy – delfína, mořskou želvu a mládě mořské želvy.Stavebnice 3 v 1 podporují děti v tom, co je bavíTato sada od LEGO® Creator 3 v 1 zaujme možností postavit 3 různé zábavné modely. Děti mohou vytvořit surfařský dům na pláži, přestavět jej na maják nebo na domek s bazénem, ale také použít kostky zcela novým způsobem.Top dárky, které uchvátí dětskou fantaziiStavebnice LEGO® Creator 3 v 1 dětem nabízejí kreativní zábavu se 3 různými modely v každé sadě! Herní možnosti jsou neomezené, protože každý z modelů lze rozebrat a přestavět na něco nového, kdykoli se dětem zachce. Vybírejte z úžasné řady 3 v 1, která zahrnuje zvířata, auta a domy na stromech v safari.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Stavebnice Surfařský dům na pláži (31118) od LEGO® Creator 3 v 1 dětem přinese hodiny zábavy díky 3 modelům v jedné sadě – surfařskému domku, majáků a domu s bazénem.

• Tato LEGO® stavebnice obsahuje také minifigurky chlapíka a dívky, se kterými si mohou děti užívat pohodu na pláži.

• Domek surfařů má 2 patra a nabízí spoustu různých herních možností. Součástí modelu jsou navíc tři mořští tvorové – delfín, mořská želva a její mládě.

• U majáku najdete i malou loďku a rejnoka, zatímco dům s bazénem nabízí 2 patra a doplňky, se kterými si užijete zábavu u vody.

• Díky 564 dílkům tato stavebnice od LEGO® Creator 3 v 1 nabízí obohacující stavitelský zážitek pro děti ve věku od 8 let a představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.

• LEGO® model domku na pláži měří přes 19 cm na výšku, 17 cm na šířku a 15 cm do hloubky – ideální velikost na hraní i na výstavku v pokojíčku.

• Podívejte se i na další skvělé sady od LEGO® Creator 3 v 1, které vyjdou v lednu 2021: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112), Kamion pro přepravu závodních aut (31113) a Supermotorka (31114).

• Stavebnice LEGO® Creator 3 v 1 dětem umožní naplno se ponořit do kreativního hraní a vytvářet si vlastní akční příběhy se 3 různými modely.

• LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.

• LEGO® stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Trojnásobná zábava zalitá sluncem
Trojnásobná zábava zalitá sluncem
S touto stavebnicí 3 v 1 si děti užijí vzrušující příběhy z pláže s parádními tvory.
Nezapomenutelné dobrodružství z LEGO® pláže
Nezapomenutelné dobrodružství z LEGO® pláže
Akční stavebnice se 3 modely, které děti zavedou do plážového domku, majáku nebo domu s bazénem.
LEGO® Creator 3 v 1 Surfařský dům na pláži
Napěchované detaily
Napěchované detaily
U dvoupatrového plážového domku potkáte delfína a želvu.
Dovádění ve vodě
Dovádění ve vodě
Pod majákem kotví loďka a plave rejnok.
Skočte do bazénu
Skočte do bazénu
V domě s bazénem najdete potápěčskou výbavu a surfovací prkna.
Otevřete svět plný možností
Otevřete svět plný možností
Jak plážový domek, tak dům s bazénem lze různě přestavovat pro ještě více herních možností.
Součástí jsou 2 LEGO® minifigurky
Součástí jsou 2 LEGO® minifigurky
Ve stavebnici najdete minifigurky chlapce a dívky a hromadu surfařských doplňků, které inspirují k dobrodružství na pláži.

Možná Vás zaujmou i následující produkty