LEGO® DUPLO® 10915 Náklaďák s abecedou

LEGO® DUPLO® Náklaďák s abecedou předškolákům umožní užívat si kreativní stavění a nápadité hraní a seznámí je s abecedou. Ideální vzdělávací hračka pro batolata! Hračka pro děti, která je naučí abecedu Při umísťování kostek s písmenky na náklaďák budou děti rozvíjet své jemné motorické dovednosti. A zatímco si budou přehrávat napínavá dobrodružství s chlapečkem, holčičkou a medvídkem, zlepší svou prostorovou orientaci. 26 kostek s písmeny nabízí mnoho příležitostí, jak se seznámit s abecedou a zlepšit jazykové dovednosti. A když se k zábavě připojí i rodiče či další blízcí, budou moci s malým stavitelem společně prožívat jeho vývojové milníky. Neodolatelné vzdělávací stavebnice pro batolata LEGO® DUPLO® batolatům otevírají svět kreativního hraní, sebevyjadřování a učení. Jsou navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám předškoláků – kostky jsou uzpůsobené pro malé ručky dětí, takže se ihned mohou pustit do stavění!


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Ukažte malým stavitelům abecedu s touto edukační stavebnicí. Tento všestranný dárek pro děti podněcuje k tvořivému stavění, vynalézavému hraní a učení se abecedy – to vše v jednom náklaďáku plném fantazie a zábavy!

• Chlapeček, holčička a medvídek budou dětem pomáhat nakládat a vykládat 26 kostek s písmeny anglické abecedy.

• Při umísťování kostek s písmenky na náklaďák děti zdokonalí své jemné motorické dovednosti. Během toho se seznámí se všemi písmeny abecedy a brzy se naučí psát základní slova (H-R-A)!

• Roztomilé postavičky a barevné modely z kostek, se kterými se snadno manipuluje, představují ideální vzdělávací hračku skvělou jako vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro holčičky a chlapečky ve věku od 18 měsíců.

• Náklaďák měří přes 12 cm na výšku a 7 cm na délku a přiváží zábavu a učení od A do Z. Pro ještě více legrace můžete stavebnici spojit s dalšími sadami LEGO® DUPLO®.

• LEGO® DUPLO® Náklaďák s abecedou nepotřebuje baterie – jezdí na dětskou představivost. Praktické hračky bez baterií inspirují děti ke kreativnímu hraní, které podpoří rozvoj jejich jemných motorických dovedností a prostorové orientace.

• Stavění, hraní a učení začíná v momentě, kdy otevřete krabici. Jednoduchý návod na stavění poskytne rodičům a dětem nápady a inspiraci pro okamžitou zábavu.

• Učte se s předškoláky prostřednictvím otevřeného a inspirativního kreativního hraní. Známá prostředí, legrační postavy a dílky, se kterými se snadno manipuluje, dělají ze stavebnic LEGO® DUPLO® ideální vývojovou hračku pro batolata.

• Stavebnice LEGO® DUPLO® splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

• Ve společnosti LEGO® Group kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, koušeme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Dejte se do hraní s touto zábavnou abecedou!
Dejte se do hraní s touto zábavnou abecedou!
Náklaďák veze 26 velkých kostek s písmenky a vy s nimi zažijete zábavné učení, nápadité hraní a kreativní stavění.
Stavějte, hrajte si a učte se... a pak znovu!
Stavějte, hrajte si a učte se... a pak znovu!
Při stavění a převážení kostek se děti seznámí s abecedou a budou rozvíjet své jemné motorické dovednosti.
LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák s abecedou
Rozvíjejte klíčové dovednosti
Rozvíjejte klíčové dovednosti
Pusťte se do práce! Naložte kostky na náklaďák a nastupte s pasažéry do vozu.
Ukažte dětem svět tvořivého stavění
Ukažte dětem svět tvořivého stavění
Vaše ratolesti mohou skládat kostky s písmenky do různých tvarů.
Děti si osvojí sociální schopnosti
Děti si osvojí sociální schopnosti
Zábavu budou sdílet s chlapcem, holčičkou a medvídkem!
Jednoduchá začátečnická sada
Jednoduchá začátečnická sada
Součástí je také plakát s abecedou, který dětem pomůže s učením.
Figurky chlapce, holčičky a medvídka
Figurky chlapce, holčičky a medvídka
A navíc 26 pestrobarevných kostek s písmeny anglické abecedy.

Možná Vás zaujmou i následující produkty