LEGO® Harry Potter™ 76390 Adventní kalendář

Speciální vánoční dárek pro fanoušky Harryho Pottera. Adventní kalendář LEGO® Harry Potter™ (76390) obsahuje 24 dárečků na každý den, takže dětem zpříjemní čekání na Vánoce.Magické modely připomenou slavné scény z filmové ságy Harry Potter™Za každými z 24 dvířek kalendáře se nachází jiný dárek. Čeká na vás 6 minifigurek – Harry Potter™, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Dudley Dursley a Griphook – a k tomu navíc další vzrušující předměty a kouzelné doplňky z filmů s Harry Potter™em. Zatímco se pomalu blíží den D, děti mohou kombinovat jednotlivé modely a připomenout si Harryho úžasnou cestu ze Zobí ulice do Bradavic. Součástí jsou dopisy z Bradavic propadávající krbem, scéna v Gringottově bance, kde si Harry vybere zlato, dále nákup Harryho školních potřeb a také setkání se sovou Hedvikou. Barevný spinner přináší ještě více vzrušení a zábavy. Herních možností je tolik, že jejich kouzlo vydrží po celý rok! Obsahuje také 2 náhodné kouzelnické kartičky (celkem jich je 16).


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Zpříjemněte fanouškům Harryho Pottera čekání na Vánoce parádní stavebnicí Adventní kalendář LEGO® Harry Potter™ (76390). Za každými z 24 dvířek se ukrývá model, který si děti mohou postavit, hrát si s ním nebo si jej vystavit.

• Součástí jsou minifigurky Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Grangerové, Draco Malfoye, Dudley Dursleye a Griphooka, a k tomu navíc sestavitelné modely z Gringottovy banky. Obsahuje také 2 kouzelnické kartičky.

• Zatímco se blíží den D, děti mohou kombinovat jednotlivé modely, které jim připomenou Harryho pozoruhodnou cestu ze Zobí ulice do Bradavic. Také si ale mohou přehrávat svá vlastní dobrodružství.

• Tento kouzelný kalendář na motivy ságy Harry Potter™ se perfektně hodí jako předvánoční dárek pro malé kouzelníky a čarodějky od 7 let. Na každý z 24 dnů nabízí nové překvapení, přičemž zábava s modely z filmové série potrvá celý rok.

• Uvnitř speciálního vánočního kalendáře se nachází 24 dárků. Lze je snadno kombinovat se všemi ostatními stavebnicemi řady LEGO® Harry Potter™, což otevírá bránu do světa ničím neomezeného kreativního stavění, nápaditého hraní a působivých výstavních modelů.

• Mezi sestavitelné scény patří dopisy z Bradavic propadávající krbem do domácnosti Dursleyových, oběd ve Velké síni a vozík s Hedvikou a Harryho školními potřebami.

• Dvířka číslo 24 ukrývají barevný spinner, který přináší ještě více vzrušení a zábavy v podobě deskové hry, která je na kalendáři natištěna.

• Stavebnice řady LEGO® Harry Potter™ nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů. Představují ideální dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.

• Již od roku 1958 splňují všechny LEGO® stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.

• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Adventní dobrodružství plná kouzel
Adventní dobrodružství plná kouzel
Děti si zpestří čekání na Štědrý den 24 překvapeními na motivy Harryho Pottera, s nimiž si užijí spoustu zábavy.
24 zábavných hraček z filmů o Harrym Potterovi
24 zábavných hraček z filmů o Harrym Potterovi
S adventním kalendářem Harry Potter™ a natištěnou deskovou hrou bude čekání na Vánoce s každým dnem ještě kouzelnější.
Adventní kalendář LEGO® Harry Potter™
Nápadité hračky
Nápadité hračky
Prožijte znovu Harryho magickou cestu ze Zobí ulice.
6 exkluzivních minifigurek
6 exkluzivních minifigurek
Přehrávejte si zábavné filmové scény s oblíbenými hrdiny.
Zábavná hra za 24. okýnkem
Zábavná hra za 24. okýnkem
Roztočte to a zahrajte si zábavnou hru natištěnou na kalendáři.
Dokonalý dárek pro adventní období
Dokonalý dárek pro adventní období
Na děti čeká 24 hraček a modelů k posbírání, s nimiž si užiji zábavu samotné, s kamarády nebo s rodinou.
Vánoční dáreček pro fandy Harryho Pottera
Vánoční dáreček pro fandy Harryho Pottera
Okouzlující adventní kalendář je dodáván také se 2 náhodně vybranými sběratelskými kouzelnickými kartami (16 celkem).

Možná Vás zaujmou i následující produkty