LEGO® Minecraft™ 21161 Kreativní box 3.0

Stavebnice Kreativní box 3.0 (21161) od LEGO® Minecraft™ přenáší zábavu a napětí z prostředí on-line hry do reálného světa prostřednictvím pestré škály LEGO® kostek a dílků.Parádní dětská stavebnice pro hráče Minecraft™uKreativní box je plný nápadů a inspirace ze světa hry Minecraft™. Tato stavebnice s oblíbenými postavami ze hry, mezi něž patří Steve, Alex, Creeper, prase a zombie, a celou řadou zábavných funkcí od odpalovače TNT až po zúčtování s Creeperem oživuje minecraftová dobrodružství!Interaktivní návod na stavěníInstructions PLUS jsou interaktivní pokyny pro chytrá zařízení v rámci bezplatné LEGO® aplikace s návody na stavění. Nástroje přibližování a otáčení dopomáhají malým dětem k tomu, aby je samostatné stavění hradu a farmy bavilo. Alternativní modely jsou dostupné on-line.Hra Minecraft™ ožívá ve skutečném světě s LEGO® kostkami a figurkamiSe sadami LEGO® Minecraft™ si malí stavitelé užijí otevřený svět kreativního hraní. Tato cool sbírka stavebnic na motivy hry Minecraft™ hráčům otevře novou dimenzi kreativního hraní!


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Umožněte hráčům Minecraft™u zažívat kreativní dobrodružství i v reálném světě se sadou Kreativní box 3.0 (21161). Je plná LEGO® kostek z herního prostředí Minecraft™ a známých figurek podněcujících k neomezenému kreativnímu hraní!

• Tato stavebnice inspirovaná hrou Minecraft™ je tvořená 564 dílky. Její součástí jsou oblíbené postavy ze hry, mezi něž patří Steve, Alex, Creeper, prase a zombie, ale může se pochlubit i celou řadou zábavných funkcí od odpalovače TNT až po zúčtování s Creeperem.

• Sada obsahuje vše, co děti potřebují k tomu, aby si mohly přehrávat kreativní dobrodružství z říše Minecraft™ v úžasném hradě, na rušné farmě a v dalších super prostředích podle vlastní fantazie a hledat přitom nové způsoby, jak vytěžit maximum zábavy z jejich oblíbené hry.

• Sada Kreativní box 3.0 od LEGO® Minecraft™ představuje skvělý narozeninový dárek pro hráče ve věku od 8 let. Tato stavebnice dětem přináší nekonečnou zábavu z herního světa Minecraft™, ať už si hrají samy, nebo spolu s ostatními.

• Hrad měří přes 18 cm na výšku, 27 cm na šířku a 26 cm do hloubky. Farma měří 16 cm na výšku, 26 cm na šířku a 26 cm do hloubky. Tato sada na motivy hry Minecraft™ tedy přináší zábavu v epickém měřítku.

• Tato stavebnice na motivy hry Minecraft™ nepotřebuje baterie. Zdrojem zábavy je dětská představivost, takže hraní nebude mít konce.

• Tištěný návod má něco do sebe, ale digitální pokyny Instructions PLUS jsou prostě BOŽÍ! Díky LEGO® aplikaci s návody na stavění mohou i malí stavitelé přibližovat, otáčet a vizualizovat své modely, z nichž si vytvářejí vlastní svět Minecraft™.

• Stavebnice řady LEGO® Minecraft™ kombinují vzrušení z on-line hry Minecraft™ s opravdovým stavěním. Propracované modely, dílky a postavy, ale také spousta zábavných funkcí – to vše otevírá hráčům Minecraft™u novou dimenzi zábavy.

• Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice ty nejvyšší standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.

• LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že tato dětská stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality na světě.

Možná Vás zaujmou i následující produkty