LEGO® Ninjago® 71731 Epický souboj Zane vs. Nindroid

Působivá stavebnice Zane vs. Nindroid (71731) z edice Epický souboj umožní dětem hrát si na vzrušující boje mezi nindžou Zanem a nindroidím válečným robotem. Akční sada obsahuje také model továrny na nindroidy a otočnou plošinu, které vzrušující duely fanoušků řady NINJAGO® posunou ještě o úroveň výš.Dokonalá hračka pro dětiNindža sada obsahuje 2 minifigurky: úplně nového Zanea – novinku pro leden 2021 – a legendárního nindroidího válečníka, kterého děti znají ze seriálu LEGO® NINJAGO®. Malí nindža hrdinové si zamilují hodiny strhujících soubojů o 4 vzácné bílé zbraně, které jsou zárukou vítězství. Ideální volba pro nindžovská dobrodružství. Stavebnice LEGO® NINJAGO® děti zvednou od obrazovek a monitorů a umožní jim prožívat vzrušující akci a dobrodružství ve fantastickém světě. Spojí své síly s oblíbenými hrdiny a během hraní se naučí nové cenné věci do života. Kromě nindžů na ně na strhujících dobrodružstvích čekají další parádní modely jako roboti nebo draci.Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Stavebnice LEGO® NINJAGO® Epický souboj – Zane vs. Nindroid (71731) dává dětem možnost vytvářet si vlastní akční scény s hrdinou Zanem a nebezpečným Nindroidem.

• Nindža stavebnice se 2 minifigurkami: úplně novým Zanem – novinkou pro leden 2021 – a legendárním nindroidím válečníkem, kterého děti znají ze seriálu NINJAGO®. Navíc nechybí 4 bílé zbraně.

• Sada s tematikou nindžů obsahuje také drobný model továrny na nindroidy a otočnou bojovou plošinu, ze které může Zane zasadit svému protivníkovi finální ránu.

• S 56 dílky tato stavebnice představuje zábavný herní zážitek pro děti ve věku od 6 let a je zároveň ideálním narozeninovým dárkem nebo překvapením k jakékoliv příležitosti.

• Model továrny na nindroidy měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na šířku a 8 cm do hloubky – to je ideální velikost na hraní doma nebo u kamaráda.

• Pusťte se do ještě větších LEGO® NINJAGO® bitev s dalšími sadami z této série: Kai vs. Skulkin (71730), Jay vs. Serpentine (71732) a Cole vs. přízračný válečník (71733).

• Stavebnice LEGO® NINJAGO® zvednou děti od obrazovek a monitorů a přenesou je do světa nápaditého hraní, kde se po boku nindža hrdinů naučí užitečné věci do života.

• LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem!

• LEGO® kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě.

Akční stavebnice
Akční stavebnice
Tato úžasná sada dětem umožní přehrávat si napínavé souboje mezi Zanem a nindroidem – kdo zvítězí a získá legendární zbraně?
Stavějte, hrajte si a sbírejte
Stavějte, hrajte si a sbírejte
Děti si zamilují epické příběhy s hrdiny a modely, které v sadě najdou. Mohou získat až 4 stavebnice z této jedinečné řady.
LEGO® NINJAGO® Epický souboj – Zane vs. Nindroid
Hrdinové proti záporákům
Hrdinové proti záporákům
Stavebnice je zárukou nejedné napínavé bitvy.
Poslední mocný úder
Poslední mocný úder
Zane může porazit nindroida s pomocí rotující bojové plošiny.
Úžasné zbraně
Úžasné zbraně
Kdo zvítězí a získá cenné zbraně?
Rychlé sestavení, okamžitá akce
Rychlé sestavení, okamžitá akce
V sadě je 57 dílků, takže děti model hravě sestaví a rychle se pustí do přehrávání vzrušujících nindža soubojů.
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO® NINJAGO®
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO® NINJAGO®
Zane a nindroid, a navíc nindroidí továrna, 4 zbraně a bitevní plošina – spousta doplňků pro napínavé hraní.

Možná Vás zaujmou i následující produkty