LEGO® Ninjago® 71732 Epický souboj Jay vs. Serpentine

Dopřejte kreativním dětským duším možnost postavit proti sobě zástupce dobra a zla s touto povedenou stavebnicí Epický souboj – Jay vs. Serpentine (71732). Bytelná nindža stavebnice s modelem hadí sochy a otočnou bojovou plošinou, která děti zabaví na celé hodiny.Perfektní stavebnice pro dětiNindža sada obsahuje 2 minifigurky: úplně nového Jaye – novinku pro leden 2021 – a legendárního hadího válečníka, kterého děti znají ze seriálu LEGO® NINJAGO®. Stavebnice dětem nabídne hodiny zábavy u bitev mezi dvěma postavami, které se utkávají o 4 vzácné modré zbraně.Prvotřídní hračky pro kreativní dětiStavebnice LEGO® NINJAGO® děti zvednou od obrazovek a monitorů a umožní jim prožívat vzrušující akci a dobrodružství ve fantastickém světě. Spojí síly s oblíbenými hrdiny a během hraní se naučí nové cenné věci do života. Kromě nindžů na ně na strhujících dobrodružstvích čekají další parádní modely jako roboti, letouny nebo draci.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Sada Epický souboj – Jay vs. Serpentine (71732) od LEGO® NINJAGO® dětem přináší vše, co potřebují k přehrávání neúnavných duelů mezi hrdinným nindžou Jayem a proradným padouchem Serpentinem.

• Nindža stavebnice se 2 minifigurkami: úplně novým Jayem – novinkou pro leden 2021 – a legendárním hadím válečníkem, kterého děti znají ze seriálu NINJAGO®. Navíc nechybí 4 modré zbraně.

• Stavebnice s tematikou nindžů obsahuje také model hadí sochy a otočnou bojovou plošinu, ze které může Jay zasadit svému protivníkovi definitivní úder.

• Tato LEGO® sada je vzhledem k počtu 69 dílků vhodná i pro začínající stavitele. Díky ideálním rozměrům je skvělou volbou pro děti ve věku od 6 let a představuje kouzelný dárek nebo odměnu k jakékoliv příležitosti.

• Hadí socha měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na šířku a 7 cm do hloubky – ideální velikost pro hraní doma nebo u kamarádů.

• Pusťte se do ještě větších LEGO® NINJAGO® bitev s dalšími sadami z této série: Kai vs. Skulkin (71730), Zane vs. Nindroid (71731) a Cole vs. přízračný válečník (71733).

• Stavebnice LEGO® NINJAGO® zvednou děti od obrazovek a monitorů a přenesou je do světa nápaditého hraní, kde se po boku nindža hrdinů naučí užitečné věci do života.

• LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem!

• LEGO® kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě.

Skvělý dárek pro fanoušky NINJAGO
Skvělý dárek pro fanoušky NINJAGO
Tato fantastická stavebnice dětem umožní přehrávat si vzrušující duely mezi Jayem a bojovníkem hadích kmenů o ceněné zbraně.
Stavějte, hrajte si a sbírejte
Stavějte, hrajte si a sbírejte
Děti si s chutí model postaví a pak se pustí do napínavých bojů nindži s padouchem – posbírat můžou až 4 stavebnice z této série.
LEGO NINJAGO Epický souboj – Jay vs. Serpentine
Úžasné akční hraní
Úžasné akční hraní
Prožijte napínavé souboje mezi silami dobra a zla.
Poslední mocný úder
Poslední mocný úder
Jay může hadího bojovníka porazit svou bojovou plošinou.
Nechybí odměna
Nechybí odměna
Vítěz získá legendární zbraně.
Rychlé sestavení a nekončící hraní s nindži
Rychlé sestavení a nekončící hraní s nindži
Stavebnici z 69 dílků děti snadno postaví a pak se ponoří do nonstop akce s nindži.
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO NINJAGO
Součástí sady jsou 2 minifigurky LEGO NINJAGO
Jay a hadí bojovník, a navíc socha hada z kostek, 4 zbraně a rotující bojová plošina, která zažehne jiskru představivosti dětí.

Možná Vás zaujmou i následující produkty