LEGO® Ninjago® 71749 Poslední let Odměny osudu

Úchvatná sada Poslední let Odměny osudu (71749) děti seznámí se stavěním. Je plná úžasných funkcí a doplňků – nechybí loď, skútr, drak s pohyblivými křídly, truhla s pokladem, ostrov s vězením a 4 minifigurky.Učte se stavět s LEGO® stavebnicemi 4+Tato LEGO® hračka je speciálně navržena tak, aby dětem od 4 let poskytla skvělý stavitelský a herní zážitek. V krabici najdou sáčky, v nichž v každém jsou kostky k sestavení jednoho z modelů a jedné postavy. Děti tak snadno vytvoří vše, co potřebují pro hraní akčních příběhů. Pomůže jim také kostka pro začátečníky, která jim dá základ do stavění.Zábava pro celou rodinuLEGO® stavebnice 4+ představují skvělou příležitost, jak si dospělí mohou užít stavění s dětmi. Ty celým tvůrčím procesem hladce provede jednoduchý obrázkový návod. K sadě je k dispozici také nástroj Instructions PLUS v LEGO® aplikaci s návody ke stavění. Tento interaktivní průvodce vám poskytne funkce přiblížení, průhledového režimu a otáčení modelu, takže si malí stavitelé tvoření užijí ještě více.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• LEGO® NINJAGO® Poslední let Odměny osudu (71749) seznámí děti se stavěním a pak jim dá příležitost přehrávat si příběhy s nindži, v nichž figuruje LEGO® loď plná úžasných detailů.

• Stavebnice obsahuje 4 minifigurky – nindži Kaie, Zanea a Jaye a jejich protivníka, ducha nindži Karenna, a navíc také kostku pro začátečníky, která dětem pomůže se stavěním, ať si mohou rychle začít užívat herní legraci.

• Loď Odměna osudu je vybavena fóliovou plachtou, rotujícími pomocnými motory, kormidlem, odnímatelným skútrem a kotvou na řetězu – velká spousta doplňků jistě zažehne jiskru dětské představivosti.

• V sadě dále naleznete draka s křídly, která se hýbou, když děti zatlačí na jeho hřbet. Nechybí ani sedlo, aby mohli nindžové bájného tvora využít v boji.

• Skvělý dárek k narozeninám či Vánocům pro fandy nindžů od 4 let, kteří se chtějí naučit stavět s LEGO® kostkami.

• Loď Odměna osudu měří přes 21 cm na výšku, 32 cm na délku a 12 cm na šířku – ideální velikost pro hraní doma i na cestách.

• Jednoduchý obrázkový návod děti provede stavěním bez zádrhelů.

• Děti si mohou vychutnat ještě lepší stavitelský zážitek díky digitálnímu návodu Instructions PLUS, který nabízí speciální zobrazovací nástroje přiblížení, otáčení a průhledového režimu.

• LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.

• LEGO® kostky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, takže si můžete být jisti, že jsou děti v bezpečné společnosti.

Perfektní vstupenka do světa LEGO® stavebnic
Perfektní vstupenka do světa LEGO® stavebnic
Zábavný model lodě nindžů speciálně navržený pro děti od 4 let. Ideální k seznámení se světem stavění z LEGO® kostek.
3 modely v 1 sadě
3 modely v 1 sadě
Fanoušci nindžů si s nadšením postaví celkem tři obsažené modely: loď Odměnu osudu, vězení a děsivého draka.
LEGO® NINJAGO® Legacy Poslední let Odměny osudu
Nindžové proti padouchům
Nindžové proti padouchům
Děti si zamilují inscenování napínavých bitev.
Drak mává křídly
Drak mává křídly
Polohovatelný drak slibuje spoustu akčních dobrodružství.
Hrajte si a učte se
Hrajte si a učte se
Stavebnice dětem pomůže procvičit jemné motorické dovednosti.
Zábavné stavění a spousta akce
Zábavné stavění a spousta akce
Děti od 4 let si vychutnají zábavný a nenáročný stavitelský zážitek – model mohou skládat společně s rodiči nebo kamarády.
Skvělý NINJAGO® dárek
Skvělý NINJAGO® dárek
Stavebnice obsahuje 4 minifigurky, včetně Kaie a Jaye, a představuje ideální vstupenku do světa NINJAGO®.

Možná Vás zaujmou i následující produkty