LEGO® Star Wars™ 75297 Stíhačka X-wing Odboje

Umožněte dětem ve věku od 4 let naučit se stavět a hrát si s modelem stíhačky X-wing ze sady 75297 od LEGO® Star Wars™. Verze letounu z filmu Star Wars™: Síla se probouzí nabízí letový a přistávací režim a je doplněna o LEGO® minifigurku Poe Damerona. Ten je vyzbrojen blasterovou pistolí, pohodlně se vejde do otevíracího kokpitu X-wingu a společnost mu dělá LEGO® figurka droida BB-8.Instructions PLUSOmrkněte interaktivní návod na stavění Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci s LEGO® návody. Díky nástrojům přibližování a otáčení bude pro děti stavění modelu ještě větším zážitkem.Objevte edici 4+Stavebnice LEGO® Star Wars™ z edice 4+ představují ideální vstupenku do světa Hvězdných válek a LEGO® stavění pro děti od 4 let. Díky začátečnickým kostkám si děti se sestavením modelů poradí raz dva – ať už samotné, nebo s pomocí staršího sourozence či dospěláka.


Litujeme, produkt není aktuálně dostupný.
Možná vás ale zaujmou podobné produkty umístěné níže nebo nám napište na info@hracky-kong.cz

• Dopřejte dětem možnost objevovat galaxii LEGO® Star Wars™ prostřednictvím modelu ze stavebnice Stíhačka X-wing Odboje (75297), s jehož sestavením si díky speciální začátečnické kostce poradí raz dva.

• Sestavitelný model stíhačky s LEGO® minifigurkou Poe Damerona s blasterovou pistolí a LEGO® figurkou droida BB-8, se kterými si děti užijí nespočet kreativních dobrodružství.

• X-wing má otevírací kokpit pro minifigurku a prostor pro droida BB-8. Křídla lze nastavit do letového režimu.

• Jednoduchý model LEGO® Star Wars™ čítající 60 dílků představuje ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti od 4 let.

• Tato úžasná stíhačka měří přes 5 cm na výšku, 15 cm na délku a 19 cm na šířku – díky kompaktním rozměrům se pohodlně vejde do batůžku pro hraní na cesty.

• Jedná se o ideální model pro malé děti, které chtějí stavět samy nebo s pomocí staršího sourozence či dospěláka.

• Umožněte dětem, aby si stavění modelu stíhačky vychutnaly ještě víc díky pokynům Instructions PLUS. Ty jsou k dispozici v bezplatné aplikaci s LEGO® návody, která navíc přináší speciální nástroje přibližování a otáčení.

• Stavebnice LEGO® Star Wars™ s označením 4+ představují zábavný úvod do světa Hvězdných válek. Děti se s nimi naučí stavět a budou při hraní rozvíjet svou kreativitu.

• LEGO® dílky už od roku 1958 splňují přísné oborové normy, jsou konzistentní a zaručují bezpečné a pevné spojování.

• LEGO® kostky a dílky procházejí přísnými testy, aby se zajistilo, že každá stavebnice splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy na planetě Zemi (i ve vzdálených galaxiích!).

Zábavná začátečnická sada LEGO® Star Wars™
Zábavná začátečnická sada LEGO® Star Wars™
Darujte dětem perfektní vstupenku do světa LEGO® Star Wars™ v podobě snadno sestavitelného modelu povstalecké stíhačky X-wing™.
Stíhačka z filmu Star Wars: Síla se probouzí
Stíhačka z filmu Star Wars: Síla se probouzí
Model X-wingu obsahuje celkem 60 dílků a může se pochlubit otevíracím kokpitem a sklápěcími křídly. Nesmí chybět Poe Dameron a BB-8.
LEGO® Star Wars™ Stíhačka X-wing™ Odboje
Nakopněte dětskou představivost
Nakopněte dětskou představivost
Dárek, který vzbudí celoživotní vášeň ke Star Wars™.
Modely přizpůsobené věku
Modely přizpůsobené věku
Sada z řady stavebnic LEGO® Star Wars™ pro děti ve věku od 4 let.
Začátečnická kostka
Začátečnická kostka
Model lze sestavit snadno a rychle, takže hraní může začít raz dva.
Digitální návod na stavění
Digitální návod na stavění
Díky digitálnímu průvodci Instructions PLUS v aplikaci s LEGO® návody bude stavění ještě zábavnější – pro děti i dospělé.
Předejte svou vášeň dál
Předejte svou vášeň dál
Pomozte své ratolesti se sestavením tohoto parádního modelu a sdílejte nadšení z Hvězdných válek společně.

Možná Vás zaujmou i následující produkty